bugün

Sahipli olanların fare Mare kovalamadığı canlı çeşidi.

Biri evde ikisi dışarda üç tane kedim var sözlük. Haliyle evdekinin fareyle karşılaşması mümkün değil. Dışarda baktıklarım ise gün içinde sürekli işyerimde geziyor. Hepsinin aşıları tam. Haftada iki gün yaş mama diğer günler kuru mama yerler.

Sorun şu ki; çalıştığım yerde konteynırın iç boşluklarında fareler cirit atıyor. Dışarıdaki kedilerim dengeli beslendiklerinden olsa gerek fare kovalamıyorlar. Yerlere yapıştırıcı tuzak filan koysam kediler düşer. Hofff.
Annemin anneannesine benzeyen hayvan.
görsel

seviniz sevdiriniz hayvanı.
Bunedir kedi furyası yeter bıktık artık.
görsel
Ciddi ve karizmatik canlı.
görsel
Gerçekten de tabiatın bir şaheseri.
Dört harfliler.

Eminim cinler bunlara değil bunlar cinlere musallat oluyordur.
görsel
görsel
görsel
Kendisini kedi olarak tanıtıp çaktırmadan şifrenizi dikizleyenlere kanmayın.

görsel
Hayvanların en akıllı türlerinden biridir. Nankör ve sadakatsiz diye sevilmez ama aslında asaletinden öyle davranır.
adamım, yavru olanları çok iyi.
Türkçede okunduğu gibi yazılmayan tek sözcük!

Cümle içinde örnek kullanımı için;

-kiz, kiz, kiiiiiiz, pisu atladi çocuğe!
Yani ben ilk ihtimal olarak reenkarnasyon değil de kedilerin hisleri olmasına yorardım.
Benimki reenkarne olduysa kesin önceki hayatında ingiltere'de prenses falandı.

Bu soğuk ve üstten bakan tavırların başka açıklaması olamaz.
Lan ne reenkarnasyonu kedi iste.
2 aydır evimizde. Bu ilk geldiginde kedi gibi davranıyordu ama şuan kendini ele vermeye basladı insan gibi davranıyor evde sanki kücük bir cocuk var. Ozellikle bana annesiymisim gibi salça oldu. Iyiki 2. Cocugu yapmamısım bununla 3 olurdu cinnetlik.
https://twitter.com/i/status/1446910587255107586
görsel
çok minnoş yaratıklar.

görsel
görsel

Yenir ki bunlar!
Efendim şimdi bunlar silkelenirken kulakları kafalarına mı çarpıyor nedir çok komik bir ses geliyor. Onun hastasıyım.