bugün

duyunca mayışacağı miktar söylenmesi gereken kızdır.
"sanane lan gerizekalı" cevabını alması gereken kızdır.
'özel sigorta, araba veriolar mı peki giderler kime giriyor, sen hangi pozisyondasın orda' şeklinde devam eder.
(bkz: mayış almak)
Türkçesi bozuk kızdır. Uzak durulması gerekir.
bu muhabbetleri kesmesi için tatlı tatlı hareketlerle acilen mayıştırılması gerekir.
mayışı çıkarıp tak diye masanın üzerine vurmanız gerekir. görsün bakalım .
ağır kezbandır. bacakları kıllıdır artı bıyıkları da vardır bunun.
"maaş almıyorum ben patronum kızım" diye cevap verilmesi gereken kızdır. bak nasıl dönüyor etrafında.
kendisi mayış almayan kızdır.
akabinde ev , araba v.s maddi içerikli soru cümlelerini sorabilecek kızdır.
içinden geleni doğruca söylemiş hakikatli kızdır. işte sorun tam burada yani. söyle mayışını, ona göre yürüsün ilişki canım. ne uzatıyorsun boşuna.
Açık ve net para gözdür.
potansiyel koca arıyordur, evlenip göt göbek büyütmenin derdindedir, çık dışarı, çıııııık.
maaşınız ne olursa olsun, primlerle bir kaç bini buluyor şeklinde cevap verilmesi sonrasında ise sepetlenmesi gereken kızdır.
kızları yaşı erkeklerin maaşı sorulmaz. başlıktaki entrylerde bunu destekler nitelikte.
Kendisine eş değil, gelir kapısı arayan bir kızdır. E tabi insan yapacağı işin karşılığında ne kadar kazanacağını da bilmek ister.
kezbanın önde gidenidir. "sanane kaç para aldığımdan kredi görüşmesinde miyiz ?" diye cevap verilebilir.
o kız babaannem olsa gerek.
senden ne kopartırım bır muhasebe yapacam mayışını de bana diyen kız.
mayışasıca kızdır.
her gün esra erol'un sunduğu çiftleştirme programında rastlanabilecek kız çeşididir.
sikörtan (sigorta değil) da var mı diye devam eder.
ağzına yüzüne kürekle vurulası köylüdür.
mayış değil yevmiye hesabı çalışıyoruz biz teyze aman apla diye kontraya çıkılan kız.