bugün

Sizi bilmem ama ben üç birayla beyaz ışığı görecek kadar oluyorum. Bu nasıl bir bünye anlamadım ki..
kızın biriyle tanıştım evde bira içecez film seyredeceğiz. dedim kız 2 tane içer en fazla ekonomik olarakta sarsmaz beni.

abi kız lıkır lıkır sünger gibi içiyor, tık yok. her pıst diye açışında benim kalbim cız ediyor. arka arkaya yapıştırıyor falan. sonra hafif çakır oldu ben gideceğim demesin mi? gün mutlu sonlada bitmedi. büfedeki viskiler, rakıları görmedi.

sabah mesaj atmış kız keyifli vakit geçirdim, sık sık buluşuruz artık diye hemen engelledim.
Ben 2 sen yıkılıp 3 te sürünüyorum. Canım bünyem.
iki bira.

mis gibi helva gibi oluyorum vallahi. sonra uyku.
Bünyeye göre değişen durum.

iki şişe birayla bile uçuşa geçenler var.
on. aksini iddia eden gaydir.
2 sarı 1 kırmızı, duruma göre farklı kombinasyonlar şeklinde içiyorum. Kafası yavaş gelsin isterseniz sarı kırmızı sarı yapabilirsiniz hehe...
Ruh durumuna göre değişir,bazen bir bazen 10 bira ile.
lan bu 2-3 diyenler ne kadar şanslı ekonomik sarhoş adamlar...biz de 1 kasa içersek anca çarpıyor.
iki bira bana da yetiyor hatta artıyor.
“Onunla bira’rada olduğumuz bir hayal bile yeter” şakası yapılmamış. Sözlüğün bu kadar gerilemesi üzdü beni.
2 birada sarhoş olanlara çok imrendim. youtubede 1 saatlik video izlerken bir bakmışım 2 devrilmiş. kaç birada sarhoş olurum bilemiyorum son yıllarda limit testing yapmadım hiç.
Dün akşam bu storiyi atmışım.
Umarım uyarılarıma rağmen beni arayıp faydalanmamışsınızdır. Kötü insanlar.
görsel
ikı exra ile iş biter.
3. biranın sonunda başlar, 4'te tam olursun, 5 keyfidir ama 6 ve sonrası ertesi sabahı zehir eder açık ve net.