bugün

senaristin gerçek anlamda fakirliğin ne olduğunu bilmediği dizi. klişeler fazlasıyla kullanılmış. daha gerçekçi olsa tadından yenmeyecek kıvama gelecektir.
söylenildiği gibi klişeleri fazla gördük. ne olacağını hemen hemen tahmin ettik ama irfan rolündeki ilker kaleli' yi ergen misali izlememe anlam veremedim. bir yerden hatırlıyorum derken geçen yıl izlediğim son'daki doktor alper olduğunu da öğrenmiş oldum.

izlemeye karar verdim.
istanbul da kaybolacak bir aiileyi anlatacağa benzer dizi. güzel.. ağalar beylerin hanımefendilerin,tikilerin anlatıldığı istanbul dizilerinden daha iyi bence. gökçe bahadır da başrolü kaldırabilecek sanki.
dizi sektörünün sürekli aynı senaryoda gitmesinin son ürünlerinden biri. ya yemin ediyorum diziyi izlerken sinir krizi geçirdim.
(bkz: eldorado)
ilk bölümü oldukça başarılı geçti, her karakterin farklı hikayesi olması çok iyi, dizi sıkıştığında bol bol atlamalar izleriz.
ilker kalelinin hayat verdiği karakter,kendisine çok yakışmış.Aynı
şekil de gökçe bahadır'da..şimdilik mükemmel görünen dizi.
fazla dramatik görünse de izlenildiğinde tuhaf bir şekilde sürükleyen dizi.
ilk bölümünü az önce izlediğim dizi ve şunu söyleyebilirim ki bu dizi tutar. yalnız cuma günü yayınlanması engel olabilir kendisine zira o gün yalan dünya da var ve büyük ihtimal aynı gün yayınlanırlarsa kayıp şehir saat 23.00 civarı başlar ve beklenen ilgiyi göremeyebilir. gün problemi yaşamazsa tutacak dizidir.
set ekibinin 'dizi tutmasa da bu eziyeti cekmesek' dedigi cekimleri gercekten zor kosullarda gerceklesen bence guzel ve tutacak olan dizidir.
--ilk bölümü izlemeyenler okumasın--
la, adam jack danielsi kırdı, bakkalcı amcada nazardır yiğen, yenisini vereyimmi diyor, koptum resmen *
--üstte yazandan işte--

edit: ilk 8 bölümden sonrasını hiç izlemedim, hep aynı olaylar.. bitirmeleri iyi oldu.
pavyonlarda çalışanlar, translar felan da çog iyi çog has insanlar yeaa, imajını vererek şaşırtmayan dizi.
kanal d'nin yeni dizisidir. henüz ikinci bölümü yayınlanmadı. bu yüzdendir ki kanal her gece bu saatlerde ilk bölümü veriyor, ama her gece bakın altını çiziyorum. Her gece aynı diziyi veriyor.
an itibariyle kanal d de yayınlanan dizi. Gayet güzel.
mp3 çaların jakını çıkarmadan kulaklık değiştiren üstüne dinliyormuş gibi kafa sallayan bir dallamanın olduğu dizi.
Güzel bir diziye benziyor, ders çıkartılabilir.
(bkz: fena değil)
irfan ın polisi keklediği sahne yardı amk.
kanal d'nin cuma günleri yayınlanmaya başlayan yeni dizisi.
çok hayatın içinden... epeydir kafamızı ütüleyen emsallerinden farklı. işlenen konular bilindik olsa bile sıradanlıktan uzak , gereksiz abartılara gerek kalmadan izleyiciye sunulmakta. epeyce sevdim ben..
fena dizi değil, gideri var.

edit: şu entry'yi girdim 10 dakika olmadı, başrol yapabileceği en salak, en liseli hareketi yaptı. aferin amına koyim.
ilk izleyişim şu an ve o kadarda kötü değil. izlenilebilirliği var.
Az önce bmw cipin haşat edildiği dizi. Sanırsam x6'ydı. Öyle bi model varsa eğer.
Güzel dizi. Suskunlardan sonra beğenerek izlediğim ikinci dizi. Şimdilik başka da yok zaten, iyi böyle. Tam gerçek istanbul'un anlatıldığı dizi tipi.
ilk defa az önce gördüğüm dizi. başrollerden biri olan nakliyeci elemanı görür görmez aklıma ice age geldi zira adam bildiğin ice age in tembel hayvanını andırıyor.

görsel
sıcak bir dizi. kendini izlettirmeyi başaran türden. *