bugün

katıksız o.. olmanın sonucudur. videoyu izlerken o kadını alıp o çocuklara yaptığının on katını yapmak geldi içimden. allah belasını versin.
(bkz: kayseri deki psikopat üvey anne)
"Üveye etme, özünde bulursun; geline etme, kızında bulursun" demiş atalar...
Ne hikmetse böylesi de var.
o çocuğun çaresizlikle " canım annecim" demesini duyunca, ulan bu dünya niye bu kadar gaddar diyor insan, mutlak adalet için bu karının gebertilmesi gerekirdi. bu dünyanın adaleti yok, adaleti kendin sağlayacaksın...çocuğun babası olaydım, bu karının leşini köpeklere yedirirdim, yinede hıncım geçmezdi.
Vicdansız karı. 46 yıl ne ki bir ömür yatsa gene yetmez.
Şu katıksız canavar orospu çocuğuna "anne" demeyin !
dün hapishanedeki diğer tutuklukar tarafından hastanelik edilene kadar dövülmüş canidir. iyi olmuş mu, evet çok iyi olmuş.
Elime geçse götüne kamyon tekeri sokacağım iguana tipli orospu göt verendir.
Kırk altı yıl azmı? Hem de nasıl. O çocukların psikolojisi bozuldu, hayatlarının geri kalanını bu yaralarla yaşayacaklar. Nasıl bir vicdan bu? Biz daha sokakta yaşayan köpeğe hoşt diyemezken bu orospu çocuğu nasıl el sürebildi bu çocuğa? Bu nasıl insaniyet? Anlamıyorum, anlamamda. Elimde olsa aynısının bin katını yapardım bu kaşara.
https://www.change.org/p/...n&utm_medium=copylink
Lütfen imzaya siz de destek olun, bu çocukları tekrar mutlu edelim.
dayak yemeyi hak eden bir kadının yaptığı, tüm türkiye'nin günlerce konuştuğu işkencedir. bu kadın dövülmez diyen o çocukları kendi çocuğuymuş gibi düşünsün.

(bkz: kayseri deki psikopat üvey anne)