bugün

(#25786355) umarım şaka yapıyordur.
ilk maddeye
"- ırkçılık yapmadan milliyetçilik yapmaları"
yazmış birde bu şahıs. sanki en önce kendisi tescilli ırkçı iken bunu yazması...*
buraya ilk defa yazıyorum. sebebi yakın zamanda veda edecek olmamdır. malum askerlik vakti yaklaştı. uzun bir yazı yazabilecek vaktim yok. muhtemelen sözlükte çaylak olmak üzereyim. bu sebeple sözlüğe veda etmeden gidersem bana hakkınızı helal edin. benden yana hakkı kalan varsa helal ediyorum.
askere gidecek yazar. tanrı işini rast getirsin.
Vatan görevi diye gidip komutanın kızına matematik çalıştıracak, tuvalet temizleyecek olan yazar.

Sağ salim gidip dönmen dileğiyle.
daha bugün nazar deydirdim diye düşünüyordum.

dur yoldaş, hara gedirsen? daha osmanlıyı tartışacaz dur. daha kavga edicez sonra ben gönlünü alıcam falan..

ayrıca nedeni bende gizli kalsın ama nickaltına yazmaktan korktuğum yazar.
nihayet o vakit geldi. kayi askerlik sebebiyle uzun bir süre sözlükten uzak duracak.

çok popüler yazar değilim fakat beni seven yazdıklarımı okuyan değerli kişiler olduğunu biliyorum. hepsine buradan teşekkür ederim.

görüşlerim ve bazı yazılarım sert olduğu için bazı kişileri üzmüş olabilirim. onlardan hakkını helal etmelerini istiyorum. benden yana hakkı kalan herkese hakkımı helal ediyorum.

sağlıcakla kalın...
kök tengrim kutlu kılsın, çerilik döneminde ırkına yaraşır bir çeri olup yağıya aman vermeyesin.
askerliği kolay gele, çabucak bite.

tanışmamız ışid sayesinde olmuştu sanırım. sonrasında da biraz atıştık ama hoşsohbet edilecek biri olduğunu sonradan anladım. karşılıklı sanırım bu hisler.

askerliğini yapacağı yer tam yeri yalnız. 4 ayağının üzerine düştün be kayi kardeş. *
ara sıra oralarda dolaşırım ben. "kayi'ye selam söyleyin" dersem belki selamımı iletirler sana ışid tankının içinden bildiren haber kaynağı.

(bkz: en büyük asker bizim asker)
Hayirlisiyla donmesini diledigimiz yazar kardeşimizdir. Vatanî gorevini yerine getirmeye gidiyordur.
Lan hemen mi gidiyorsun yazarı.
Gitme olum. Gitme la. Gitmesene mk.
Ühü ühü ühü.
özlenecek olan yazar.
Allah'a emanet olsun.
hayırlı teskereler dilediğim yazar.

allah utandırmasın.
Bütün türkçü - turancı yazarları nick altında toplamış yazar.
Kısa süreli vedasını biraz önce öğrendiğim yazar. Kendisine hayırlı teskereler diliyorum. Su gibi gider; su gibi, aslanlar gibi dönersin umarım.
Allah-ü teala yardımcısı olsun. Hayırlı teskereler.
Ben yokken gitmiş buralardan. Yolu açık olsun. Neyse ki askerlik yapacağı yer gayet güzel bir yer.
hayırlı tezkereler dilediğim yazar.
Gelin olmuş gidiy...

Yok lan ben yanlış geldim.

Birkaç konu dışında her konuda konuşulabilecek, ruhu güzel, kalbi güzel balıkesirli.

Benim gibin bir garip azeri kalbini kırdıysa hahiş ederim affetsin.
Saygılar.
rumeli göçmeni ışidci, ihvancı, anti kemalist ve anti türkcü, arap sevdalısı mossad ajanı siyonist yahudisi yazar.

(#26641331) (#26631973)
Ekşi'de dikkatimi çekip, ulu'da da takip ettiğim yazar. Adamın fikirleri cidden realist ve iyi araştırmacı. Zaten bilisiz eleştirmeye çalıştıysa kötü olma şansı kalmamıştır.
Bir yazar.
sağlam yazar, ayni kafada oldugumuz yazar.
gizli hayranım* ekşi'den uçurulduğumu anlamış. bilmeyenlere anlatalım; ekşi'de istiklal marşına hakaret edenlere sözlük yönetiminin dokunmamasını eleştirdiğim için uçuruldum. bu yüzden üzülmüyorum, gurur duyuyorum.
Bilisiz'i sinir ettiğine göre kesinlikle başarılı ve iyi bir yazar.
pkklı ya da chpli olmayan herkesin uçurulduğu ekşi sözlükten uçurulması doğru yolda olduğunu gösterir.

pkk saldırısına yaptığım hdp ve chp'yi eleştiren küfürsüz yorumumdan dolayı ben de uçuruldum. az önce gördüm ki sözlükte aktif olan ve sürekli pkk-hdp-chp eleştirisinde bulunan iki kişi daha uçurulmuş.

pkklı yuvası haline gelmiş olan sözlükte yazsan ne olur yazmasan ne olur
barbaros şansal gibi belli bir birikim edinmiş olup hdp ye oy vermiş bir insan düşünün ve onun izdüşümü olarak ekşi sözlüğü hayal edin, hah işte tam üzerine bastınız.

lgbt savunucuları mı dersiniz(homofobik değilim), entelektüel ayağına hdp yi savunan mı dersiniz, sol görüş adı altında propaganda mı dersiniz işte orası ekşi sözlüktür.

bazı platformlarda genel görüş kendiliğiden belirmez, birileri yönlendirir o yüzden bakış açısı yönetimsel olarak terör yandaşlığı üzerinedir.

edit : istek üzerine yanlış başlığa yazmış gibi durduğundan şunu diyebilirim ki üzülme kayicim... *
boş yazmayan yazar son 5 entrysine baktım var birşeyler arkadaşta... Tebrikler devamını bekliyoruz.