bugün

orospu çocukluğudur diyeceğim ama lisedeyken yapmışlığım var. çocuğun alnının ortası mosmor olmuştu.

yaptığımın şerefsizlik olduğunu sonradan öğrenmiştim.
düşene tekme atılmaz. bu doğru önermedir fakat kavganın nevi de sizin hırçınlığınızı belirler.
kolay kolay kavga etmem. edersem de bunu yapmaktan çekinmem. annesini bile sikerim. çok kaşınmıştır. evet. teşekkürler.
(bkz: kavgada yumruk sayılmaz)
Yerde kafasına tekme attığınız kişi azılı bir katil değilse yapmayın, o attığınız tekmeyle travma geçirip ölebilir ve siz de 1 tekme için ömrünüzün kalan kısmını hapiste geçirebilirsiniz. En azından o tekmeyi attığınız kişi buna değecek biri olsun.
yerden kalkamayacağını garantiye almak için yapılan mantıklı eylemdir.
Sakat kalmalara yol açabilir.
ruslar gibi düşeni öldürene kadar daha daha çok döven yada genelde biz türkler gibi bıçaksız sopasız kavgaya giremeyen korkak milletlerin yaptığı şey.
Hiç etik olmayan bir davranış. Onun yerine yumruk ve dirseği tavsiye ederim.

görsel
Kaypaklıktır. Ayrıca çok tehlikelidir. Beyin kanamasına sebebiyet verebilir.
ATTIM. beyaz süperstar ayakkabılar o dönem popülerdi. Ayyakabı kan içinde kalmıştı. Ben kavgadan kaçarım ama girince de gözüm görmez. Üç kişi haksız yere dalmasaydı huur çocukları.
Kafaya tekme atmadım ama yere düşürdüğüm herkesin üzerine oturup yumruk atmaya devam ederim. Yerden kaldırmam. işim bitince zaten kalkamaz.
Abi işin içinde kavga varsa her şeyi göze alacaksın. Yumruk yememek için yumruk atacaksın. Burnun kanamasın diye burun kanatacaksın. Kavga bu. Kavga başladıysa şayet konuşulacak söz bitmişse racon da biter. Kavganın raconu olmaz.
hızlı davranırsanız tekmeyi tutup kalkıp ve aynı anda rakibi yere yığabilirsiniz sonrada üstüne çıkar kafasını yumruklarsınız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar