bugün

sanatını başarıyla icra eden ve severek dinlediğim tatlı bir şarkıcı.
Rise şarkısı güzeldir.
Güzelliğini çekemeyenleri ortaya çıkarandır.
çok tatlı bir kadın. bayadır ortalıklarda görünmüyordu. yeni şarkı çıkarmış. https://www.youtube.com/watch?v=Um7pMggPnug klibi eğlenceli olmuş.
illücü bir mason köpeği.
Tamam yine kendi tarzı da sıktı artık ya. Tınılar hep aynı. Hep aynı iniş çıkış.

Dark horse dan sonra hiç dinlemedim. 3 4 yıl oluyor.
Mason illuminati gulu. Ben lady gagadan sonra bundan da hazetmem. Müzikleri çekiyor ama bence. Böyle uyuşturuyor adamı.
taş gibi avraddır. ayrıca artık orlando bloomun kamaşullahıylada arası iyi değildir. Hayır.
oyunculuk konusunda süper yetenekleri olan dünya tatlısı kadın. kliplerde adeta devleşiyor.

https://youtu.be/Um7pMggPnug
(bkz: memeden sonrasını okumadım)
yok daha memeler.
Eşi benzeri bulunmayan bir kadındır kendileri. Gözleri güzeldir.
Tatlı bir şirine.
git gide kadınlıktan çıkıyor. saçlarını kısa yapmalar, biraz daha değişik tarzda takılmaya başlamalar. Nerde o eski halin?
Roar'i tekrar tekrar dinlenesi hatun kisisi.
Siyah saçına vurulan her bir sarı boya fırçasında ciğerimi yakan kişi .
is math related to science gibi akıl dolu bir cümle kuran müzisyen.
güzel gözlü sempatik hatun.
Başıma bir iş gelmeyecekse Taylor la olan kavgası 100% reklam olduğunu düşündüğüm kişi.

Unutmayın ki ben de eskiden rapçi kavgalarını gerçekliğine inanırdım sonra güvenilir bir kaynaktan bunun sahte olduğunu öğrenince şok olmuştum.

Netice de Taylor da Katy de bu kavgayla yani bunun sayesinde milyonlar kazandılar.
Hot N Cold, i Kissed A Girl, Starstrukk, if We Ever Meet Again zamanlarında açık ara dünyanın en güzel kadını, izledikçe büyüleniyorum, böyle bir güzellik olamaz, yeni tarzıyla da dünyanın en çirkin kadınların biri oldu. Şarkıcılığına ve sesine kimse bir şey diyemez mükemmel bir şarkıcı ve muhteşem bir sese sahip.
gördüğüm en sexy gacılardan biri.
çok çılgın bir kadın.
taylor swift ile de düşmanlar.
yeni klibi için ‘Ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler’ sözünün sahibi Marie Antoinette olmuş.

görsel
Saçı kısayken bilene çirkin olmamayı başarabilen kadın. Uzun siyah saçlarıyla mükemmeldi. Yemede yanında yat idi. Ayrıca sesi güze ama şarkıları pek güzel değil. O mükemmel fiziğinden kazandığını düşünüyorum.
kariyerinin ilk flop albümüne imza atmış amerikalı şarkıcı. chained to the rhythm şarkısıyla iyi bir başlangıç yaptı ama devamı gelemedi. turneyle götürmeye çalışıyor bu aralar.