bugün

(bkz: Mehmet tutulkan)

Yazık günah. Evet.
Arkadaş defalarca anlattık bunun taraftarlıkla ilgisi yok olay şahıslarla...

Örneğin ben galatasaraylıyım, 2 sene önce bir hiç yüzünden iki tane fenerli tarafından bıçaklandım az daha ölüyordum bu fenerbahçe taraftarını kötü yapar mı? Hayır. 20 senedir kadıköyde yaşıyorum evim stada 500 metre en yakın arkadaşlarım da fenerbahçeli. Mesela bir örnek daha lise hayatım beşikaşta geçti aralarında büyüdüm hiçbir terbiyesizliklerini görmedim aksine kıyaklarını gördüm. Akşam da yine kadıköyde maçı formalarımızla birlikte izleyeceğiz.

He aralarında it kopuk yok mu? Tabiki var ama olayı tüm taraftar gruplarına mal etmek doğru değil.
Bir kişinin olayını tüm taraftarlara yıkan fenerli hezeyanı.
Geçtiğimiz şubat ayında fenerbahçeliler tarafından birkaç yerimden bıçaklandım az daha ölüyordum. şimdi bu fener taraftarı çok mu masum oldu ölmedim diye?
suç listeleri oldukça kabarıktır. evet.
Yaptıklarını say say bitmez. Evet.
Gencecik insanların hayatına son vermişlerdir. Evet.
Utanmadan ahlaktan bahsederler. Evet.
insan bazen başkası yerine utanır. evet.
icraatlarını say say bitmez. evet.
Kendi futbolcularının,taraftarlarının vukuatlarını bilmeyen ""ahır cahil"" yazar beyanı...
utanmazlıkta sınır tanımazlar. evet.
Aynen aynen hatta bakın 2013 yılı Türkiye'sinde çok ilginç bir olaydır (bkz: kadir ökçesiz) dedirten, sikimsonik bile denilemeyecek olan başlıktır.
herkesin bildiğidir. evet.
bu gece halil içen adında birini bıçaklayarak öldürmüşlerdir.

pkk'dan sonraki en büyük yapılanma amına koduklarım.
FutbolUn da katildir.
1-0 1-0 bu ne amk.
ingilizinden başlar sırp vatandaşlarına kadar gider.
bugün kızılyıldız ile oynayacakları basketbol maçında yusuflayan taraftarlardır. sebebi ise, rakip taraftardan br insanı öldürüp katletmeleri. gidin yusuflamadan oynayın lan bir şey olmaz, herkesi kendiniz gibi katil sanmayın.
beni türklüğümden utandıran ender şeylerdendir.
Küfür edilicek taraftar grubudur.
cihan aktaş'ın rant kavgasında öldürüldüğü iddiası iyice komedi olmuştur. hayatında ilk defa bjk maçına gelen biri hangi rantın kavgasındaki rant kavgası bile olsa stad da bıçakla adam öldürülüyor. ve bu adli olay diye küçük görülüyor. birini rant kavgası için bıçaklayıp öldürmekte oldukça patolojik bir durumdur.
sırp taraftarlar abdi ipekçi'de bilet kuyruğunda olan taraftarlara saldırıyor. ardından kendi aralarında da bir şeyler yaşanıyor ve bir taraftar ölüyor. bunu geçelim
1 ttarena'da çocuğun kafasına şişe atan eskişehirspor taraftarıydı tüm görüntüler verildi devlet ne yaptı bilen yok.
2- burak yıldırım arkasındaki 7 elemana güvenip bir kişiye dalma cesareti gösteren biriydi karşısındaki onlardan piskopat çıktı. durduk yere sataşılmadı kendileri metrobüs merdivenlerinden koşa koşa arkadaşını uğurlayan galatasaray formalı birine saldırdı.
3 - mühendis oktay diye havlayanlar nedense cihan aktaş'tan bahsetmiyor.
(bkz: Galatasaray taraftarının geldiği kültürel ahlak)
Polis kendilerinin sırp taraftarı tarafından öldürüldü beyanında bulunmuştur.Olay soruşturulduktan sonra taraftarı suçlamakta fayda var.
ama Burak Yıldırım, Mühendis, kovalanan baba çocuk, pet şişeyle kafasından vurulan küçücük çocuk ve kavga ederken tiribünden düşen genç, hiç birini unutmadık kim olursa olsun sporda şiddete hayır.
kuş kardeşliğinin yeni yalanı. bu iki kuş her türlü ibneliği yapar lakin kendileri temizdir. mühendis oktay diye sayıklayan götverenler (onu da anmalarının tek nedeni gruplarının adamı olması) inönü stadında bıçaklanarak öldürülen ciht aktaş'ın adını bile anmamaları ise şerefsizliktir. mutlaka galatasaray taraftarı içinde katil olan vardır.

gfb mottosu "futbol holiganlıktır adam öldürmek bıçaklamaktır" değil mi? bu besteyi stadınızda söylemiyor musunuz? 2 sezon önce stadınızda bursa taraftarı bir babayı yanında oğlu varken bıçaklamadınız mı? maç öncesi avrupa şampiyonu olan kadın voleybol takımı için açılan dev pankart yüzünden bir birinize girmediniz mi? ya da stadınızda 20 kişi bıçaklı kavgada yaralanmadı mı? yahu inönü stadına turnikeleri kırıp beleş girmeye çalışmadınız mı?