bugün

zamanında ingiliz bir taraftarı öldürmüş oldugundan mütevellit bu adı almışlardır.o öldüren adam ise şimdi ultraslan denen gurubun başına geçmeye çalışmaktadır.
(bkz: nereden tutsan pislik nereden tutsan rezilik)
(bkz: mühendis oktay)
mühendis oktay ı öldürende aynı zihniyete mensub oldugu için şaşırılmayacak durum.
galatasaray, fenerbahçe veya herhangi bir takımın taraftarı, sporu bahane ederek insanlara zarar veren zihniyetin kendisi insan olamaz zaten. böyle bir olay ilk defa yaşanmadı. çıkıpta siz böylesiniz demenin mantığı yoktur. katile istediğini söyleyebilirsin ama kulübü bununla suçlayamazsın.
utanmadan fenerbahçeye bu konuda ahlak dersi vermeye kalkan taraftardır.katil herifler sizi.
göt hoşaflarının yapabileceği bir tanımlama

katil o adamı öldürendir it herif...
gözünü kan bürümüş katildir. ancak bir genelleme yaparak bu şeref yoksunlarını tüm galatasaray camiası ile bağdaştırmak hoş değildir. allah cinayete kurban giden genç kardeşimize rahmet eylesin, ailesine sabır versin.
galatasaraylı holiganların burak yıldırım isimli fenerbahçe taraftarını bıçaklayarak öldürmesi sonucu açılan topic.
fenerbahçenin stadında geçen haftalarda bıçaklanan taraftarı ne ara unuttunuz.
ingilizlerin de iyi tanıdığı haysiyet yoksunu varlıklardır. başlarında da ırkçı bir teknik direktör vardır.
katildir, çirkeftir, tahammülsüz ve eğitimsizdir. 4 kişiyi öldürmüştür bu taraftar.
genelleme yapma diyen götlere not: sen 2 yıldır tüm fenerlilere şikeci derken aklın neredeydi amcık?
futbolunuzu sikeyim sizin.
(bkz: 12 mayıs 2013 burak yıldırım cinayeti/#19676362)
Elbette ki ben de kınıyorum bu durumu ama bu kötülügü yapan galatasaray degil de fenerbahce taraftarlari olsaydi yine bu kadar Çok tepki gösterir miydi acaba fenerbahÇeliler?
11 kişinin galibiyeti, şampiyonluğu 30 milyon insanın mutluluğuna dahil oluyor iken, bir taraftar grubundan birilerinin işlediği cinayet neden o camiaya dahil edilmiyor anlamış değilim...

Götünüde yırtsan galatasaray taraftarı denilecek bu cinayete aslanım. Olan ise 19 yaşında genç bir fidana, ailesine olacak.

Hala galatasarayı aklamaya çalışan orospu çocukları var. Ufak apolar sizi.
Geçen hafta tek yakalayıp dayak attığınız ve Galatasaray'a küfretttirdiğiniz taraftarların video ve resimleriyle eğleniyordunuz ya..

ve şimdi de katil arıyorsunuz, sorumlu arıyorsunuz...

Gerçekten aynaya bakma vakti!
Sampiyon takimin katil taraftarlaridir ayrica bu ilk degildir.
Takim olarak dusunulmemesi gereken katil holiganlardir. Gecen sene bagdat caddesinde karni burnunda hamile kadini doven fenerbahce taraftarlarini unutmamak gerekir.
hala şampiyon takım diyerek bu olaydada egolarını kullanmaya çalışan taraftardır.sizin şampiyonluğunuz batsın, anneler gününde bir anneye verilecek en güzel hediyeyi verdiniz ya size ben ne diyeyim.
kişiselleştirilmemesi gereken önermedir arkadaşım. beşiktaşlıyım.

bu cani piskopat kişiler tüm gruplarda mevcuttur. hepsinin amına sokuyum. insanı futboldan spordan soğutan dalyaraklar bunlar. insanın canı sıkılıyor bu tür haberleri görünce. türkiye adalet sisteminde ciddi değişiklikler yapılmalı. kısasa kısas olayına gidilmeli. bıçaklayarak öldüren bu piç kurularını da taksim meydanında cümle alemin içinde götünden şırıngayla kan alınmalı. sinirlendim kusura bakma sözlük.
bknz:mühendis oktay. bknz:dünkü olay. sorsanız türkiyenin en büyük taraftarı onlar. ama hala bazı şeyleri hazmedememiş olmalarından olsa gerek bu cinayetler.
sadece onlara bunu atfetmek yanlıştır. tüm gruplarda böyle manyaklar mevcut. artık bu işler bir son bulmalı.
ama ben bundan önce hem medyanın hem de yönetimlerin artık aklını başına devşirmesi gerektiği kanaatindeyim.
çünkü bir gün gelecek çok geç olacak, birileri grup halinde bir manyaklık yapacak. o, bu, şu farketmez ama artık bitmeli.
yapanların allah bin türlü belasını versin, genelleme yapmayın sizde. yarın bir gün allah göstermesin saynı şeyi fenerlisi beşiktaşlısı bir galatasaraylıya yaparsa, o zaman tükürdüğünüzü yalamak zorunda kalırsınız.

gözü dönmüş pisliklerin, galatasaraylılığından ben utandım.
ortamı germek, düşmanlığı körüklemek maksadıyla kan üzerinden taraftarlık yapan yavşakların sözüdür.
Ulan siz ve sizin gibi düşünenler, cevap vereceğim diye ateşi daha da harlamayı beis gören itler yüzünden insanlığımdan utanıyorum.
bu ve benzeri nefret söylemleri sadece daha fazla kan akmasına neden olur. cibilliyetinizi sikeyim.
bu işin başındakiler nefret körükledikçe cahil cühelaların bu tip eylemleri bitmez. bitmeyecek.

ayrıca adamın eşi dostu belki kardeşi hatta belki babası galatasaraylı/fenerbahçeli gelmiş burda akla hayale sığmayacak küfürler ediyor karşı tarafa. bide bunun üstüne bu olayı eleştiriyor. hem osururum hem namaza devam ederim hesabı.
Galatasaray'a neden saldırdınz anlamadım. Kendini bilmez iki katil masum bir evladimızı öldürmüş siz hala gsyi kötüleme derdindesiniz. Yazık ya bir insan ölmüş insan. Bir evlat bir abi ölmüş. Yemişim galatasarayı. Eğer deseler ki o adam geri gelecek bir daha galatasarayı tutma. Gsnin yüzüne bakarsam namerdim.