bugün

namı diğer starbuck.

kara thrace başkası tarafından bu kadar iyi canlandırılamazdı dedirten hatun kişi.
anthrax grubuyla pek içli dışlı battlestar galactica dişisi; dizide eski versiyonda erkek olan starbuck ı canlandırır.

genele bakıldığında pek üst düzey bir oyuncu olmasa da rolüne uymuş gibi görünür ancak biraz göttenbacaklı olması sebebiyle yakın dövüş sahnelerinde hiçte inandırıcı olamıyor, vücudu tam bir kalas, acilen o karın kasları kadar diğer kaslarını da geliştirmesi ve vücudunu biraz esnetmesi şart.

ayrıca neden bilmem bu kadının oyunculuğu bana ve diziyi takip eden birçok arkadaşıma çok yapmacık geliyor...
odun gibi ayak bileklerine sahip oyuncu. Battlestar galactica'nın en sevilen oyuncularından biridir. Arsız, kural tanımaz, dik başlı starbuck karakterini canlandırır.
dünyadaki en güzel gülüşe sahip insan.
nip tuck'ın 6 sezon kadrosuna dahil edilmiş şahıs.
kısa saçlıyken dev bir kafadan ibaret, ama uzun saçlıyken kah dudakları ile olsun kah karakter sahibi burnu ile olsun baş döndüren dişi. dizi dışı hayatında durmadan bira içip geğirdiğini düşünüyorum ve 38-40 giyiyor bence.
unutmadan, leş bir hayaletli korkunçlu filmde de oynamışlığı vardır.
24'ün kadrosuna da dahil edilmiş oyuncu.
the big bang theorynin 3. sezon 9. bölümünde konuk oyuncu olmuştur.
kendisini starbuck olarak tanıyan beni güzelliğiyle şaşırtmıştır.
the big bang theory'nin 3. sezon 9. bölümündeki ufak rolü howard wolowitz'in mastürbasyon fantezileriyle ilgilidir.
http://www.imdb.com/media/rm3632631296/nm0374865
24'ün 8. sezonunun en çok küfür yiyen oyuncusudur, öyle ki 3 sezon boyunca var olan charles logan'dan bile fazla küfür yemiştir kendi karakteri dana walsh hemde tek sezonda.*
Çoksel bir hatun.

Yalarun öperun dillerun.
(doğum 8 Nisan 1980) ABD'li aktris, en bilinen rolü Battlestar Galactica dizisinde Yüzbaşı Kara Thrace (Starbuck) rolüdür. Bu rolüyle 2004'te Saturn Ödülleri'nde En iyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. 24'ün sekizinci sezonunda Dana Walsh karakterini canlandırmıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Katee_Sackhoff
The mandolarian’da bo-katan karakterini canlandıran aktris.
Çok karakteristik bir yüz yapısı olan kadın. Bildiğin dosta güven düşmana korku salıyor rolü ile.

görsel