bugün

dangoz oğlu dangozdur efendim. bilmiyor ki sözlüklerde ne abaza muhabbetler, ne asılma teknikleri, ne pipi fotoğrafı çekip yollamalar... bilmiyor efendim. çok geniş bir koca. laikcidir zannımca. böyle kocanın pipisini kesip ''sen artık bizden değilsin'' demek düşer bizlere.
evli barklı adamın karısına ''sözlükte yazabilirsin karıcım'' demesi durumu.
Gayet duzgun adamdir.
Anası otoyolda halkla ilişkilerle meşgul olan onun bunun çocuğuna dert olan kocadır.
Genişliği istanbul boğazı kadar olan gavattır. Yazık acınası.
şu namus bekçilerine iki lafım var.

akşama kadar eliniz şeyinizde her türlü entryi girersiniz, burdaki ırkçılığa, seksist yazılara, basitliğe... tek laf etmezsiniz.

her konuda bilginiz vardır, herkese laf sokma hakkınızda. ama iş burda yazan kadınlar oldu mu aslan kesilirsiniz..

bakın gençler interneti 15-20 yaş arası gençler kullanmıyor artık. insanlar işleri, hayatları...dolayısıyle internette olabiliyor.

bu size onlara hakaret ettiğiniz gibi eşlerine de hakaret etme hakkını vermiyor.

terbiyesizlik etmeyin edebinizle takılın.
bu tip düşünce yapısına sahip olanların alacağı kişinin hangi kalitede olacağını merak edenlerdenim.
allah başka dert vermesin kocasıdır.
şu an iş yerindedir.
evli olan bayan sözlük yazarlarına yazacak kadar şerefsiz olmayan kocalardır.
kendisi de feyk hesaplarla onu deniyordur.
sözlüğü bunca kötü gören şerefsizlerin buralarda işi ne diye sorulmalıdır önce.

buraları iğrençse sizden ötürü.

siz defolup gidin, kadınlar rahatça yazsın burada.

rahat etsin kocalar da.
insanı hayrete düşüren olaydır.
sözlükte liseli tokmakçı bulup böyle başlıklar açan bir çocuk doğurmayacağına inanan kocanın söyleyeceği şeydir.
fantazi olsun diye ozel mesaj da yaziyorlardir birbirlerine.
kadınını sahiplenmemiş erkektir.

hayır o değil, erkek işin içine girse, seve seve değil sike sike izin alacaksında işte, zaten buna izin verecek erkek, karışacak kadarda öteye gitmez.

onla örgü örebiilrsiniz.
tabi canım; kadın yazmasın okumasın ne gereği var dimi... lan ne manyaklar var ya.
godoş ötesi kocadır. godoş bile bir şekilde çorbasında olan garibandır ama bu puşt gibi ibne gibi birşeydir, kelimeler küfürler kifayetsiz kalmaktadır. boyu posu devrilesice zındık seni.
dışarıda başkasına yazmasından biraz daha iyidir, ama sözlükte yazması yine de godoşluktan kurtaramaz.
Tanım : godoş olmayan kocadır.

Oğlum sizin sözlükteki kızlarla ne alıp veremediğiniz var onu anlamadım. Derdi olan bana gelsin amk.
aziz nesin'i hatırladım yine. büyük adamdı.
karısına zere gram güvenmeyen kişin yorumu. ya kuş ötmüyor yada bilmem ne artık.
Sözlükte yazan her kızı erkek ayartıyor, birileriyle tanışıp yatıyor zanneden kişilerin ortaya sürdüğü kocadır. Burası izdivaç sitesi değil ki evli kadın yazmasın, üye olmasın.

Sen o amaçlarla giriyorsan o senin bireysel mallığın genelleme yapma.
Adana valisi gereken cevabı kendisine vermiştir.

(bkz: kavas)
(bkz: evlerden ırak)