bugün

olabilir. demiştir.

ben geçenlerde teknik kapasitesi yetersiz bir çalışanıma beyin nakli yaptırdım (!) (volkancım selam ! öptüm seni bu arada)
tabip hoca da iyidi sağ olsun. eli de hafif. ameliyat da başarılı geçti. şimdi o çalışanım cillop gibi yeni beyine sahip. teknik kapasite sorunu kalmadı. bütün hesapları tıkır tıkır yapıyor.
deyyus olduğunu gizlemeye çalışan yobazın düşüncesidir.
ben de müftüler alkol kullanmaz diye biliyordum (!).

talihsiz bir açıklama.

vesselam...
dini açıdan biraz kaba da olsa mantıklı önermedir. karısının hiç tanımadığı erkekler önünde kıvıra kıvıra oynamasından zerre kadar rahatsız olmayan adamın ahlakı sorgulanabilir. orada karısını izleyen onlarca yabancı erkek de eminim temiz bi kalple akıllarına hiç bişey gelmeden izliyolardır.

Peygamberimizin ve bütün sahabenin hayatında bu gibi tek bir olay bile yaşanmamış olması ve peygamberimizin her daim kadın erkek ayrı meclislerde bulunması da bunu doğrulamaktadır. adama söverken iki fıkıh kitabı okuyun bari. islam hukukunda kadın erkeğin beraber oynamasında sakınca yoktur diye bi ibare bulamazsınız.
islam'a göre kadın başka erkeklerin gözü önünde olmaz. bu sebeble haremlik - selamlık vardır düğünlerde.

edit: erkeklerin erkekliğinden vazgeçip siz kadınlara bakmayın demek en basitten allah sana verdiği fıtrata ters düşer hadi allah'a inanmıyorsun doğadan herşey diyorsun o zaman doğanın sana verdiği özelliklere ters düşer. kadınlara bakmayın ne demek yahu? şevket eygi bir yazı yazdı camiye gidiyorum etrafı cıbıl dolu diye adama gözlerin onları mı görüyor oluyor? adam bunları görmek için özel çaba harcamıyor ki? mal sahibi tezgaha sürmüş herşeyi ha bana bir şey yok bana böyle iyi ama yökün abdesti kaçar.
santral sinir sistemi yerine sikinin kontrolünde yaşayan deyyusların ortaya attığı ev bazı deyyuslarında desteklediği söz.
asıl başkasının karısı kızı ne yapıyor diye hayıflanıp üzerine vazife olmayan işlere karışmak deyyusluktur.* *
Düğünlerde oynayan kadınlar, hepimizin anası bacısıdır. iyi sen öyle dedin diye bundan sonra düğünde yapmayalım değil mi? Yobaz bir beyinden ancak bu tür sözler çıkardı, hiç şaşılmaması gereken sözlerdir.

Edit büdüt; amma da şakirt varmış sözlükte bre dostlar.
karısını kızını dışarı çıkaran deyyustur başlığından önce ara sıcak olarak servis edilen başlık.
kaba olmakla beraber dinen sakıncası olmayan önermedir. düğünde oynayan nasıl anamız bacımız oluyor o da ayrı bir tartışmadır. ulan hayatımda görmedğim kadın nasıl anamız bacımız oluyor, sen düğünlere çoğu zaman karı kız kesmek için gitmiyor musun, hadi yeme bizi, bak aramızda konuşuyoruz.. müftüye gelince ana bacı hatırlatmasına gerek yok. asıl delikanlı adam anasını bacısını o hale sokmaz.
(bkz: yozgat müftüsü)
Durun bakalım bu koca götlülerin götleri, götten zihniyetleri, aklı sıra bilgili ama neyle donatılmış olduğu ve bu geri zekalılar yüzünden sonunda Allah dayanamayıp mahşeri göstericiği günler yakındır. Bu ipneler sözlerine dikkat etmekten vazgeçip nefislerine uyduklarının farkında bile değiller. Sunduğu ornekte cumhurbaşkanı ve başbakanın hanımlarının başları kapalı sizde kapatacaksınız diye bir vaaz verilirmi vicdansiz. Bunlara benden kesilen, benim aldığım ekmekten kesilen vergilerle maaslaniyor... Bırakında sözlükte sınırımı gazımı alayım...yaziktir günahtır. Bu adam iyi niyetli değildir. Düğün bu düğün insafsız... Orada yeni filizlenen asklarda olur. Kendisini bozan tiplerde çıkar fakat oyuna gelince adabında kalmalı... olayın sadece sapıklığından bakılmamalı... Müftü efendi çok bilmişlik yapıp anenelerimize Arap sapikligiyla yaklaşması haremlik selamlikla büyüyen bir insanın sürekli sirkten götten bahsetmesi gibidir...
(bkz: bir deyyus bildirdi)

örümcek beyinli müftü yardımcısı sıçmığı. sıvamasını kim yapacak bakalım.
zihniyetin daniskası.
düğüne ne gidersin o zaman haciii!
çak dötünü otur evinde.
bunu onaylayanların beynine * denilesi laftır. inanın ben bu zihniyet sayesinde bıraktım inanmayı, şimdi özgürüm hiç olmadığım kadar. eline * alıp yola düşenlere yaraşır incilerdendir.
yozgat müftü yardımcısı mıdır nedir, bir yobazın açıklaması. *
okuduğum da ilk ağzımdan çıkanlar, ebenin amı ali sami oldu. daha da bir şey diyemedim. bu adama ve savunanlara diyecek bir şey kalmadı. zaten desen de anlamaz, dediğinin üzerine düşünmez. düşünme yetisini, cemaat evinde çoktan kaybedip, matrix' e bağlandığından dolayı, bunlar için hayat sadece bilgisayar kodları gibi 1 ve 0 dan oluşuyor.
ben daha çok, karımı, kızımı * *düğünde olacaklardan değil de, sizden korumalıyım. siz daha tehlikeli oldunuz amk.

not: ayrıca haberin linkine bakarken müftüye bakıp sinirlendim, sonra füzelerimiz esad' a kalktı başlığına güldüm.

edit: link uçmuş olm, hiç demiyorsunuz.
http://www.haberler.com/sozcu-gazetesi/
edit manyağı oldum editi: link geri gelmiş.
hayatın olağan akışını durdurmaya çalışan zihniyetin beyanıdır. yani yobazdır.

devamlı kadının saçıyla, kıçıyla uğraşmak aslında bir dine yapılmış kocaman bir haksızlıktır. tonlarca günah ve sevap çeşidi varken hep aynı konulara çalışmanın mantığı ne?
demek ki düğündeki insanların karıları kızları oynayınca farklı bir gözle görüyor denebilecek insanın sözleridir. bazıları dans edenleri eğlenirken görür bazılarıysa şehvetle bakar ve herkesi kendi gibi sanır denilse yeridir.
oral sex yaptığını düşündüğüm adamın haddini aşan açıklamaları,brazersta uyeliği yoksa dişimi kırıcam.
başlığı okuyunca, "bu trollük mesleği iyiden iyiye kan kaybediyor, artık sinir bile edemiyorlar" demiştim ki bunu yozgat müftü yardımcısının söylediğini öğrendim. zeka-geriliğinde sınır tanınmıyor artık, iyice aştılar kendilerini.
deyyus karısının ve yakınlarının iffetine halel gelecek diye her hangi bir endişesi olmayan demektir. şurda açılan başlıklara bakınca bile insanların kafayı cinsellikle bozdugu açıktır önüne gelene laf atan it ve çakalların sayısıda azımsanamaz müftümüz haklıdır.
yozgat müftü yardımcısı saçmalamasıdır. aynı eleman "başbakan'ın, cumhurbaşkanı'nın eşinin başı örtülü, sen de başını örttüreceksin" gibisinden bir şeyler demiş. ne diyeyim, elalem mars'a araç gönderir, oradan fotoğraf gönderir, biz de bu gibi sığırlıklarla uğraşırız.
Zikir çeken bir grupta öndeki adamın götüne ve vücuduna bakan insan güruhuna seslenmek gibidir. Anlatılan şey...
gelenek ve göreneklerimize sahip çıkan deyyus'tur, tabi deyyus denmez böyle insana...
dincilikle orospu çocukluğu arasındaki ince çizgiyi geçivermiş insan açıklaması.