bugün

özgüveni olan erkektir. sadece özgüveni olmayan korkak erkekler eşlerine/sevgililerine karşı şiddet uygular.
erkek degildir. kimse bana karisini dovmeyen insan erkektir demesin. kadin dedigin haftada bir dayagini yemeyi bilecek. zaten illa ki bi ton dayagi hakedecek bisey yapar bir hafta icinde. yapmiyorsa kadin degildir.
kadının kendi malı olmadığının farkında olan erkektir.
dizini döven erkektir.

la dur karıştı baldızını dövmeyen değilmiydi o. yada kızını.

neyse sonuçta olan dize oluyo mk zaten.
olması gereken hayallerdeki adamdır ne güzel sevilesi muhteşem adam her kese nasip olur mu bilemem .
ramazan ramazan sövdürtecek erkektir. ılıktır.
berisini döver.
Çeşitli yaptırımlar uyguluyo olabilir.
karısı melek subaşı ise korkan erkektir.
karısını dövmeyen sikini döver atasözüne binaen sikini döven erkektir efenim. karı vermicem vermicem derse 2 tane patlatacaksın sonra çökücen üstüne. patlatmazsan işte sikini döversin 31 cihetinden.
orospu çocuğu değilse normaldir.
Erkek değildir bence dayak olmasa aşk olmaz * .
rahat erkektir. sonuçlarına katlanır.
gavattır.
candır. her türlü sevgi ve ilgiyi hakeden erkektir.
izmirli olabilir.
(bkz: türkiye nin en yobaz 10 ili) buralardan olamaz.
benim .hatuna 25 yıldır tek fiske vurmadım .
takdir edilmesine gerek olmayan erkektir. karısını dövmeyen erkek zaten olması gerekendir, default olmalıdır. karısını döven erkeğin zaten erkekliğinden değil insanlığından şüphe edilmelidir.

edit: imla
helal olsun öyle adama..ayakta alkışlanir...
Karını dövmeyen erkek karısıyla iyi anlasir.karisini döven erkek onu hayatının başına koymuştur ona değer verir. Samimidir,ona karşı asla sahte davranmaz.
acınasıdır. evet.
olması gerektiği gibi davranan erkektir.
ılık olabilir.
Dovmekten beter etme potansiyeline sahip erkektir. (kadina siddete karşıyım dayak dövmek hayvanlara bile haksizliktir)