bugün

Alır mısınız, soru açık.
Almayız.
Ferrari alırım kanka araba ne demek la.
Alamayız.

Karımız bize alsın.
güzel baldızı varsa alırım.
kendime bile almam kronik problemi çok diyorlar. ya g serisi mercedes alırım ya da porsche cayenne şaka şaka range rover alacak kadar param olsa evlenmem ki.

bir tane cabrio 4 serisi alır kızlarla gezerim paralarım ezerim.
Çok yakışıklı bi araba olması sebebiyle kocamın bana bu arabayı almasını isterim şahsen. Sorun çıkartıyosa da sanayi var.
Hacı murat yada toros alırdım taş gibi arabalar.
Range fiyatı 1 haftalık maaşıma denk gelsin hiç düşünmeden alırım. Ama range o kadar açık ki çiçek alırken bile insan düşünüyor.
Alın, mutlu edin bence. Sevabı çokmuş.
20 tane tesla 200 adet togg 500 adette fiat panda alırdım kanka yeterki senin gönlün oldun.
true'nun böyle bir sorusu yok...
Götümde don yok karıya range rover alacağım.
Param olsa alırdım.
Almam. Bizim milletin en buyuk gorgusuzlugu "el gorduluk."

insanlar 3-5 kurus para kazaninca hemen cevresine "bak ben zenginim, karima jip aldim, kendime bmw, mercedes aldim. Bak, en luks mekanlarda yiyip, iciyorum." instagram hikayeleri falan filan. Gorgusuzce ve hunharca yapilan tatil paylasimlari..

Yurtdisinda araba olayi o kadar cok siradanki. Kimsenin arabasi kimsenin sikinde bile degil.

Bizim gibi gorgusuzler de, kici kirik, bes para etmez arabalara dunya kadar para verip, birbirimize hava atmaya cabasinda, iste bak, ben zengin oldumu ispatlama derdindeyiz.

Ha bir de; bmw anahtari-parlement sigarasi-cuzdan kombininin resmini cekip, luks bir mekanda check-in yaptigini paylasmak paha bicilemez. Ahahahah.

Amk'un davarlari sizi...
Alır mısınız?
alırım.
Param olursa ne isterse alırım.
2023 var aldım olur mu?
Acil lazımmış da, alır mısınız?
Eğer ömrümü vereceğim bir kadınsa alırım.
oySşşş... ilk ben kullanırım ama.
Alın bence, yazık kadına, otobüs dolmuş vs uğraşmasın.
doblo neyine yetmiyor.
Böyle büyük otolara hiç gerek yok, dünya kaynaklarının zalimce harcanması bu tarz büyük araçlar. Bunlar için ne doğal güzellikler dağlar yaylalar ovalar kazılarak ne cennetler cehenneme dönüştürülüyor. Orta boy hibrid araba alın ve dünyayı da kendinizi de sevin sözlükçüler.