bugün

yaşı 30'larda gezen bir erkek olarak hayatımda gördüğüm en yıkık eylem.
şiir yazarak, hali hazırda yazılmış şiiri hatuna mesajlayarak yahut okuyarak memesini emikleyeceğini düşünmek, aman allahım düşürme bu kadar kimseyi.

çoğu erkekte vardır bu, romantik olayım kadın milleti sever diye düşünürler. gerçeklik payı olduğuna pek şahit olmadın fakat diyelim doğru şerefimle erkek sikerim yok olmadı ardımı dövdürürüm de girmem böyle utanç verici numaralara.

şiir okuyacağıma gider alnım açık yüzüm pak derim ki " pardon hanımefendi istirham ediyorum sizi bir kere sikebilir miyim benden faydalanın " he anama söver reddeder. eyvallah der uzaklaşırım.

yazarken bile utandım, şiir okuyarak hatuna yürümek... babaannem ölsün daha iyi.
Doğru zamanda okunursa hoş olur. Olur olmaz okunursa boş olur.
Cidden salakçadır. Bunların bir üst versiyonları kendi şiirlerini yazanlardır. Kendilerini arkada müzik eşliğinde ses kaydı veya video kaydına alırlar ve nasıl sence diye sorarlar. şiir okumuyorum ama dinlemek hoş gibisinden geçiştirmeler yapılır. Herkes kitap okur ama herkes kitabın aktardığını anlamayabilir. Şiir de böyle önüne gelen okur ama herkese yakışmaz.