bugün

en bi merak ettiğim birinci nesil sözlük selebiritisi... nasıl bi kaynaşmışsak artıkın. ilk görüşte aşk gibin bişi. fotolarda var yeminlen...
kabuklarını ineklere yem etmek elzem olan yazardır.
ne kadar renkli bir kişiliğe sahip oldugunu zirvede nickini okurken anladıgım daha sorada kulak misafiri olarak tecrube ettiğim, durmadan celebirtyim olm ben sen ne diyosun nidalarıyla zirveye neşe katan pek bi renklikişilik.**
birinci nesil celebritydir valla ben karışmam, zirveye gelen herkes bilir, sonra dan yok efendim görmedim, duymadım demeyin sakın *, havalar soğuk olsa gerek dekolteye pek önem vermemiş midir ne pek böyle dekoltesiz gördük sizi yaf yani biz böyle şeylere alışık değiliz anla .
dekoltesine bu kadar laf edlinice açıklama gereği duymuş yazar.
-hangi kamera??
efenim malumunuz sıcak havaların güneye doğru kayması, askılı bluzlerin yerini hırkalara bırakması, cıbıl cıbıl baldırların ortadan kaybolması nedeniyle karpuzkabugu da dekoltesini kapatmak zorunda kalmıştır. karpuz da olsa insan, insandırfelsefi ile göğüslerini korumaya alan yazar bronşit olmamak için böyle bir eyleme girmiş, bahar ayını gelmesi ile kabak çiçeği gibi tekrar açılacak adriana lima kıvamında ki göz alıcı dekoltesini sizlerle paylaşmaya devam edecektir.
karpuzkabugundan ayrılmayın.
1. nesiL seLebrity konusunda master yapan, bu konuda ordinaryus unvanını hakeden yazar.. yürü bre ehLi karpuz endamını göreLim..

zirve organizatörLeri'nin gurusu..
youtube daki uludağsozluk videolarını izlerken birden gözüme çarpan yazar. şu bursalı seri katil yiğit bekçe'ye benzerliği beni dehşete düşürdü doğrusu.*
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinde manyak foroğraflar çektireceğim yazardır.*
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinde, ankaralılara feyz verecek, organize konusunda panel düzenleyecek yazardır *.
ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesinde bir şeyler yapacak olan ayzar *
ayağını denk al aldırma bana dediğim yazar. zaten uyardım zirve de akıllı ol aklını almiim dedim. bakıyorum şimdilik iyi gidiyor. aferin...
ortağına ulaşamayan mekan için tırmalayan yazar. devedikenine seslenmektedir kendisi *.
organizasyon işine kendisini feci şekiLde kaptırmış oLan yazar.. yaptığı organizasyonLar iLe gönLümüzde bir kez daha hakLı bir yer edinmiş "merhaba ben karpuzkabuğu 1. nesiL seLebriti"si

(bkz: organizatörLer kraLı)
taksim meydanında, elindeki kamerasıyla karşımda durmakta olan montajelemanı'na, beni işaret parmağıyla göstererek ve "abi bu adamı çek, bak bu arkadaş, içkinin şişede durduğu gibi durmadığının en güzel örneğidir," diyerekten teşhir etmiş olan organizatör yazarımız.
avea* nın bir reklamına göre bu kabuk denize düşünce millet de plajlara üşüşür.
(bkz: yılmaz morgül)
durup durup birden "ulan ben seni çok sevdim!" diyerek sarılan ve bunu boğarcasına yapan, özlediğim insan. *
severken öldüren, sevdiğini yerden yere çalan, ayı yavrusunu severken öldürür sözünü düstur bilmiş hayvani bitki yazarı * *.
gecenin saat 02:40 ında bir entry ve bir özel mesajıyla sevindirmeyi başarmış yazardan da ötede insandır. zirvelerin zaman ve mekan tanımayan adamı.
(bkz: kral kobra)
denize dusmeden dondurma yenilmeyen yegane kabuk türü..
organizatörlükten kendisine ''bık gelmiş'' yazardır. yeşil sahalardan tribüne çıkmıştır kendisi.
topraktır, candır, karpuz kabuğu serttir ama bu adamın gönlü yumuşaktır. *
(bkz: toprak toprağı sözlükte severmiş)
tek bir dakika olsun beni, müzik çalmam adına makinanın başına geçirmemiş iri yazar. yok geçemedim yani, geçiş yeri ikimize göre çok dardı. yoksa alırım anahtarını. bilir..
yediği ayardan dolayı ankara ben değil duvarlar sarhoş zirvesine *gelmeyen, ama ikamet ettiği yerdeki hiçbir zirveyi kaçırmayan cağnım yazar.*