bugün

Yalaka değil de hani biraz şeydir şey işte şey..
karması eksi olanların kendini avutma biçimi olan söz. insan gibi yazınca ve kimseye bulaşmayınca karma her türlü artı oluyor zaten.
çirkinleşmek için çok uğraştım beyler. ama seviliyorum ne yapayım.

meme diyorum beni artılıyorlar.
bir diger hesabim zall a baskaldirdigim icin silik yedi.

En begenilen entrymden siyasi gorusumu de anlayabilirsiniz.

Uzun zamandir sozlukten kimseye yavsamadim.

Ozetle kime ne yalakalik yapmisim aq.
Yalaka olsaydım karmam eksilerde cirit atardı. Neyse ki yalakaların oyununa gelip yalaka insanları desteklemeyen yazarla dolu sözlük. Anlatmak istediğimi anlayan varsa sevinirim.
Kimseyi karşısına almayı becerememiş, söZlükteki tek varolma amacı etliye sütlüye karışmamak, becerebilirse kız kaldırmak olan tek hücreli eziklerin ısrarla bok attığı gerçek.
yalaka olsaydım zall'ı her fırsatta vurmaz, moderatörleri eleştirmez 4 defa çaylak yemez üstüne üstlükte trollere savaş açmazdım.

beğenmişler oylamışlar artılamışlar dostlar sağolsundur.
istisnasız görünen gerçektir. ya yalaka oluyorlar ya da dişi olup yalakası bol oluyor. evet.
Kaliteli yazması da ihtimaller arasındadır. Ancak bazı bayan yazarlar var. Entryleri forum chat gibi, boş ve artı olarak subjektif entryler ve buna rağmen 1500 karmalarda. Üatelik 2 bin entrysi var 10 tane de başlık açmış. Ne yazmış, yazıyor da her yazdığı 20 30 artı oy alıyor merak konusudur.
Bu bir kesinlik arzeden gerçektir. Her kimki artı karmada, su katılmamış bir yalanadır. Evet.
Hem yalaka hem nabza göre şerbetçidirler. Evet.
sahi ya senin karman bile yoktu dimi.

doğruluk payı olan ama herkes için geçerli olmayan söylem.
karması yüksek kalsın diye duruma göre enrty giriliyor ve yalakalıklar yapıyor şeklinde entry giren yazar kardeşlerimiz şu an tam olarak öyle yapıyor. Bende onları eleştiriyorum o zaman bende yalakayım biriside beni eleştirsin oda öyle olsun. karmanın ben çalışma sistemini bile bilmiyorum amk.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Hem yalaka hem nabza göre şerbetçidirler. Evet.
Kesinliği kesinkes olan kesin bir gerçektir. Evet.
Hayır bence düşük Olan yalamadır.