bugün

acı ama gerçek olan durumdur. kendi görüşlerini değil toplumun istediklerini vermekle yetinir. yazık bunlara üzülmek gerekir.
kendi düşüncesini söylemeden her tarafa yalayarak karma yapmış kişilerin olduğu durum. ulan içinden burak yılmaz'ı eleştirmek ister laf diyemez neden? eksi alacaktır. böyle iyi yazardır bunlar.
Sözlük yazarlarının unutmaması gereken gerçektir.
Oytunkaran'ın girdiği 40 bin entry ile hayatı sorgulaması olayıdır.

yapacağın tespiti sikeyim kanka ben gidiyorum.
bir trollün söylediği hemen hemen her şey gibi saçma olan önermedir

ulan biz de trolleri düşük karma yapmak için kasan tuhaf insanlar olarak bilirdik. meğer hepsi kendi görüşleriymiş. vay babayın kemiğine.
görsel
Essekler kovalasin o yazari tipidir.

Ben daha artili sayilar görmedim lan ibina.
Büyük oranda doğru olan önermedir. Ay güzel kardeşim,yok canım arkadaşım, yok şöyledir böyledir diye nick altı yalamacılığı sürer gider. Siz o yazarı kötü gününde size nasıl davranıyor öyle görün ve öyle konuşun derim, hayat yalakalıktan ibaret değl.
açık net ortada olan olaydır.
herkesin bildiği durumdur. karması yüksel olan gerçeği değil isteneni söyler.
Sahsen sik gibi karmam olabilir lakin bu karmasi yuksek olanlari genelleyerek yalakalik bunlarin fitratinda var dememi gerektirmez. Yalaka ve karmasi cosmus yazarlari tespit etme biriminde de calismiyorum. Kisacasi yalakaysa sikime degilse tassama kadar.
karması düşük olanların karması yüksek olanlara bok atma girişimidir.
götünüzden element uydurmayın. *
Doğru ve gerçekçi bilgi vererek sözlüğü taşak geçmek için kullanmayan yazarlardır. Fakirlerin Çok zengin olan bi adama hırsızdır ile demesi ile aynı mantık.
doğru tespittir. nickaltlarında dolaşıp ona buna; cicim ,şekerim muhabbeti yapan, kız ise erkeklere belki bir gün sana verebilirim umudu doğuran, erkek ise kızların nicklerinde methiyeler düzen yalakalardır.
ayrıca; çoğunu da kimse siklemez çünkü sürüye aittirler. genel geçer şeyler yazıp oy toplarlar.
misal ben şimdi ; atatürk yüreğimde yaşıyor diye başlık açıp atam atam sen kalk ben yatam diye yazsam kafadan 20 oyum var. ardından hemen; bayrak inmez vaan bölünmez diye başlık açsam al 20 puan daha, sonra da türk kızlarının mükemmel aurası diye başlık açıp; ne rus, ne hollanda ne çek türk kızı tek gerçek yazsam aldım 30 puan.
bu kadar basit koçero. ama sonuç ; kimsenin farketmediği sikine takmadığı bir ezik olmak olur.
gerçekleri söylemekten korkan nabza göre şerbet veren artı almak için takla atan tiptir. evet.
karması ekislerin sonuna gelmiş yazarların genel itibari ile söylediği müthiş iftira.
aç oku kimi yalamisiz ?

götünden element uyduranların boş düşüncesidir. Hayır.
En azından durup durup üzerinden 1000 yıl geçmiş başlığını canlandırmaz amk. Ayrıca hahahahha amk eksi karmalıları binicem üstünüze vurucam kırbacı.
(bkz: ibnenin daniskasıdır)
sikimsonik önerme. am göt meme ile kafayı bozmazsanız siz de şirinleri görebilirsiniz.
(bkz: tabi lan manyakmısın)
http://galeri.uludagsozlu...m/r/yaran-capsler-536268/
herkesçe kabul gören acı görüş. evet.
yalanına sokulası hede.
Her sike muhalif biri olarak katılmadığım önerme.

Kaliteyle alakalı sanırım.