bugün

Troll değildir. Net.
Karması artı olanlar dansözdür. Bunu tartışma bile.

Tanım: yalakalık yapan yazarların samimiyetsizliğidir.

(bkz: artı eksi oyla kafayı bozan mallar)
Kimseyi kendinden aşağı görmediği içindir belki de.
Ben çenemi tutamıyorum ağzıma geleni söyleyen şaklabanın trollün tekiyim demenin savunma hali.
Karması eksi olanların günlük yaşam tarzı ve sosyal ilişkileri aşağıdaki videoda anlatılmıştır.
https://youtu.be/TnXcB5dA5Qo
var olan samimiyetsizliktir. çünkü karmanın artı olması için nabza göre şerbet vermen gerekir. düşündüğün şeyler kabul görür ise yazacaksın, kabul görmez ise yazmayacaksın. eksilenmekten korkacaksın.

lakin eksi karmalılar öyle mi? ne düşünürlerse onu yazarlar. mahalle baskısına yenik düşmezler. dobra dobradırlar. eksi karmalı yazarlar genel olarak daha samimidir.
Kendini avutmaktır. Lol.
karması artı olanın samımıyetsızlığıdır . bu yazar okumuş araştırmıştır acacağı başlığı, sonra başlığı acıp enrty sını gırmıştır kı bu coğunluğun beğenısını kazanmış ve artı oy almıştır bu artı oylar bırıkerek yazara bır kultur sevıyesı kazandırıp saygınlık vermıştır. kimi sütcüler otobus şöförleri troller kafasına göre yazar her başlığa sallarken, karması artı olan yazarın yazacağı bır başlık kıtlesı vardır öyle her başlığa entry gıren adam değildir bu adam prensıbını koyar ortaya ona göre girer düşüncesini.

karması artı olanda emek vardır. fikir vardır kı bu fıkrı coğunluk beğenırde artılarsa tadından yenmez. sonra bakarkı bu karması eksı olanalar yahu der bu adamlar damara göre şerbet verır hep susar eksı almaktan korkarlar dıye düşünür halbukı bılmezlerkı onlarda olmayan pek cok şey karması artı olanlarda vardır cunku bunu hak etmıştır o karma emek herşeye değer edebıyata sevgıye aşka ...
Kuyruk acısı olan yazar beyanı.
Nabza göre şerbet veren düşündüklerini söyleyemeyen yazar samimiyetsizliğidir.
kendi düşündüklerini yazıyordur.. herkes sizin gibi trollük yapmak zorunda değil.. haa nedeniyordu troll olacağım derken ............ olmak.. o noktayı tamamlayınız..
Kendi adıma, harbiden nabza göre şerbet veriyordum. Küçüktüm, milletin ne düşündüğüne çok önem veriyordum, anonim olma olayını pek kavrayamamıştım, karma çok önemliydi. Artık bıraktım bu ayakları. Muhtemelen şimdi gider yine aylarca unuturum sözlüğü ama şu girişimde oy moy umrumda değil, seri eksileyenlerim uyuyor uyansınlar özlemişlerdir beni.
Karması artı olanlar düşünerek yazdıklarını idda ederek samimiyetsizliklerine kılıf uyduruyorlar. Ulan biz düşünmeden mi yazıyoruz.

Büyük samimiyetsizliktir.
artı oy almak için düşüncesini değiştiren bir nevi ibneleştiren yazar samimiyetsizliğidir.
ay eksi alırım yazmayayım bunu diyerek nabza göre şerbet veren yazar samimiyetsizliğidir.
beyazit ozturk samimiyetsizliginin sozluk'e simüle edilmis hali olan samimiyetsizliktir.
Düzgün bir insan olduğunun göstergesi olabilir bu. Neden illa samimiyetsiz onu anlamadım? sevilmek güzel birşeydir. itici olmak moda olmuş günümüzde.
nabza gore serbet veren yalakalar olduklari icindir.

klasik entry'leri ile bilinirler, iste pkk'ya kufrederler, ataturkcu gecinirler, rte basliklarinda makarna, komur, comar kelimelerini iceren cumleler kurarlar. malin onde gideni tiplerdir.
Karakteri mitoz bölünmüş kişinin samimiyetsizliğidir.
karması artı olan yazarlar atılsın.
Siz de zaten soğuk süt buzlu badem yapacaksınız. Bir rahat bırakın yakamızı.
dile gelse sokakta ki herhangi bir kedinin kurabileceği cümleyi gün içinde random loop'a sokarak bonus toplayan yazarlardır..

varolsunlar ki kendileri mal turnusolüdürler..
Eskiden eksi oy alan yazılarımı silerdim yalan yok. Küçüktük tabi o zamanlar yok bu karmadır odur budur puan kasmaya çalışıyordum. Sonra baktım çok da şey değil hani, şuan olması gerektiği gibi düşüncelerimi aktarıyorum.
Valla bu sözlükte bir kişinin karması artıysa o kişi yalancı sünepe karakteri olmayan biridir. Net.
görsel