bugün

önümüzde yol var adı kapitalizm.

Birilerinin paralı köpeği olacaksın hayatını vererek. bir kere geleceğin dünyada para karşılığı köpek olacaksın. günlük 7,8 saatini çalacaklar ve 30 günde bir para verecekler. sadece patronlar çok kazanacak. Bu sistemi kabul ediyorsan enayisin. ben web sitesi kurarak 18 yaşındayken yendim kapitalizmi. tabi web sitesi kurmayla olmuyo o web sitesine binlerce ziyaretçi çekmek yetenek işi. peki napacaksın? ölene kadar kapitalizm köpeği mi olcan ?
Hiç bir şey. Bu gün bile kapitalizme karşı gelmeliyiz diyen kapitalizm patronları var.

Yani biraz söz de bu olay. Zengin ama kapitalist sistemden memnundur. Değişmesini istemez.

Fakir adam ister. Gerçi ülkemiz de fakir de ayrı alem ama her neyse. Fakirin de gücü yetmez sistemi değiştirmeye.
kapitalizmin ismini ağzıınıza alırken besmele çekin lan kapitalizm yenilmez önüne gelen her sistemi hiç bişey yapmadan yener geçer dön bi bak sscb'ye çine bak şimdi kübaya bak hepsi teker teker kapitalizmin yoluna geldi.
takla atmalıyız.

ben kapitalizmi yenmekten bahsediyorum adam kapitalizm içersindeki parayı nasıl harcayacağını yazıyor bir de ukalalık yapıyor mk.
ısrailin en büyük desteklerinden biri olan coca coladan şişelerce alip tuvalete dokmeliyiz !!!~ ~
o elindeki coco colayı yavaşça yere bırak, bir de nike ayakkabılarını çıkarırsan olur bu iş.