bugün

başkent üniversitesinin seviyeli kanalı. tsm ve klasik müzik programları seyredilesidir.
türk kanalları içinde, alternatif program bulabileceğiniz tek yer. şu an 4 yaylı enstruman klasik müzik ziyefeti vermekedir.
kanal d'nin tersi
14. haberlerini izlerken görüp alkışladığım bir uygulama yaparak, şehirle ilgili haberleri, o şehrin yerel kanalına bağlanarak orjinal haliyle vermektedir.
zaman zaman iyi reyting yapacak konukları yayına alan kanal.yaşar nuri öztürk bunlardan sadece biridir.
bölgesel kanal hüviyetinde görünse de toplumsal faydaya en iyi hizmet eden tv kanallarındandır, ki öylesi kanalların sayısı bir elin parmakları sayısı kadardır bu ülkede...
http://www.kanalb.com.tr
en büyük üniversite kanalıdır. "bizim iletişim fakültemiz bu kadar gelişmiştir işte" mesajı içermeden ulusal, kaliteli yayın yapar.
kanaltürk'ün alternatifi olabilecek, ulusalcı çizgide yayın yapan kanal.
4 ay staj yaptığım kanaldır aşırı derecede disiplinlidir kameramanlarında bile takım elbise zorunluluğu vardır her gün temiz yüz,sakal,kısa saç olayını saymıyorum bile lakin çalışanlarına çok az para vermektedir örneğin bir haber kurgucusu benim zamanımda 500 ytl alıyordu günde 8 saatten haftada 6 gün, çok şey öğrenmişliğim vardır genel müdür yardımcısı eski TRT spikerlerinden Rahmi AYGÜN'dü. şu anda genel müdürü ise Nahit DURU'dur lakin cins tiplerde yok değildir 1 terrabytelik * ortak ağ bilgisayarından çok yer kaplıyor diye * staj dosyamı silen bir arşivciye veya da daha ilk günden stajer üzerinde artislik yaparak otorite oluşturmaya çalışan, stajerden çay isteyen, pazar günleri de işe gelmesini isteyen ne oldum delisi haber müdürünü bünyesinde barındırır.
digiturk abonelerinin 32. kanaldan ulasabilecekleri kanal. mutemadiyen turk sanat musikisi ile alakadar olmasi ile takdire sayandir. tesekkurlerdir.
benden baska kimsenin izlemedigini dusundugum ama izleyene sozlukte rastlayinca cok sevindigim tv kanalidir.
çocukluğumuzun tek kanallı trt'sinin kalitesinde televizyon kanalı. açıp açıp nostalji yapıyoruz.
kuruldugu donemde baskent universitesi muhendislik fakultesi ogrencileri arasinda "ulan biz muhendislige bina beklerken bu nerden cikti a.q" seklinde infial yaratmasina ragmen, artik mezun olmus muhendis bunyelerde; kaliteli, seviyeli yayiniyla memnuniyet yaratan dolayisiyla bahsi gecen mezun bunyeler tarafindan daha fazla kin ve nefret beslenmeyen televizyon kanalidir.
objektif ve aydın kanal.
kurulduğundan beri puştluk yapan bilimum kanallara cevap verebilmek için onların çizgisine inen kanal!

(bkz: ayar verilmez alınır) *
ergenekonun hizmetinde, kılıçdaroğlu'na yardakçılık yaptığı tespit olunan kanal.
puştluğun yayın politikası olarak benimsendiği kanal. ben demiyorum onlar diyor.
avrasya tv'nin kardeş kanalı.
digiturk 32. kanal.

şans eseri rastladığım ve şu anda doktora yapan öğrenciler ve yeni mezun olmuş öğrenciler tekel direnişini yorumluyorlar. seviye mükemmel. çoğu profesörden daha iyi konuşuyorlar inanamadım. gerçekten gerçekçi ve yerinde eleştiriler ve bunun yanında öneriler ve çözümler üretiliyor. programın ismi ise genç düşünce. izlemeniz tavsiye olunur.
her yerde susturulan, sindirilen, apolitikleştirilen gençliğe karşı, ülke meselelerine karşı fikirler ortaya koymak isteyen gençlere kapılarını açan, ve başta ben olmak üzere birçok insan tarafından sırf bu sebeple büyük bir teşekkürü hakeden kanal.

(bkz: genç düşünce)
su an gazileri programa cikaran kanal. Adamlar millete haklarini helal etmiyorlar. Haksizlar mi?
Butun yavsak, serefsiz tv kanallari yemek ve evlilik programi yayinlarken, Gezi parki olaylariyla ilgili haber yapabilen bir iki kanaldan biri. helal olsun size!
http://www.youtube.com/watch?v=VDmWBSJspTE
an itibariyle cumhuriyet gazetesine atılan bomba ve danıştay saldırısı ile ilgili çarpıcı açıklamalar dönüyor. evet.