bugün

(bkz: the passion of the christ/@oh bebek)
http://www.sayhadergi.com...act=topicshow&id=1676
şu sıralar habire kara murat serisi yayınlayıp duran kanal. acaba bize bir mesaj mı.
yılbaşı gecesi canlı bomba adlı yabancı filmi yayınlayarak bize mesaj vermeye çalışan kanal.

(bkz: eğlenmek günahtır)
islami bir kimlikle yola çıkan ancak kısa bir süre sonra bundan vazgeçerek farklı bir düşüncede yayın hayatına devam eden kanal.
yıllarca ordu düşmanlığı çizgisinde durmasına karşılık, son günlerde militarist takılan medya kuruluşu müsvettesi.

(milli görüş kaynaklı parayla kurulmuştur kanal 7. bir ara bu kesimdekiler şehit olan askerlerimize "şehit" demiyorlardı. çünkü şehit sadece Allah yolunda savaşırken ölenlere denilirmiş (!) ordumuza türlü türlü iftiralar atıyorlardı. şimdilerde ise yaptıkları yayınlarda özet olarak şunları görüyoruz; Erdoğan en militarist lider, Baykal ve Bahçeli ordu düşmanı, halk düşmanı)
çok ilginç bir kanal. ne kanal d , atv ve show tv deki gibi havalı tikky tipler var nede stv deki gibi herkese havadan bakan güya müslümanlar.
televizyonculuktan anlamadıkları kesin olmakla beraber iyi niyetliler.
teknik ekip eksikleri var. teknik malzeme bakımından bir çok kanalın çok ama çok ötesindeler.
stüdyoları kocaman, çok gelişmiş yayın ekipmanları var. kanaldaki insanlar güleryüzlü, her kesimden insan çalışıyor . başı kapalı açık bir çok türden insan var.

insan gezerken içeride hiç rahatsız olmuyor. gayet rahat çalışma imkanları var. tv sektörünü düşünenlere tavsiye olunur. * (bkz: samanyolu tv)
abuk sabuk program yapan guya dinci bi kanal. kanal başta dindar kitleye hitap edeyim demiş olabilir ama şu anda iyi bir ticarethane oldu. yaptıkları abuk sabuk tv filmleri, salakça dizileri, iğrenç eğlence programları ile boş oğlu boş bir kanaldır.
Türkiye'nin en tarafsız yayın kuruluşu. Yapılan istatistiklere göre, hedef kitlesi daha çok üniversite mezunu, entellektüel, kültürlü, eğitimli kişiler olan, halkı en doğru şekilde bilinçlendirmek kaygısı taşıyan kuruluş. Özellikle avrupa kalitesindeki, üstün senaryo ve oyuncu kalitesine sahip birbirinden farklı konular içeren dizileri, yine Avrupa ve Dünya kalitesinin üstündeki, her hafta başka starları konuk alan şovları ise pek bir lezizdir. Parametreleri için lütfen

(bkz:Türksat 2A uydusu 42 derece Doğu kapsaması

Frekans: 11.748 - Polarizasyon: Horizantal (yatay) - FEC. : 5/6 - SR. : 4444)

edit: Ulan bu ironiyi de anlamadınız ya
ana haber bültenlerine çıkan elemanların birbirleriyle rus soyluları (bkz: rus soyluları) gibi konuştukları kanal. misal:
-başbakan şu anda evinden çıkıyor, sendeyiz abdülrezzak tuzcu (isimleri tamamen attım).
-evet başbakan şu anda arabasına doğru yürüyor necati semiz, gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.
birkaç yıldır "kürtlerin kanalı" olarak tanınır. dini kalıntıları ise eski izleyicilerini kaybetmemek adınadır.
kürt kültürünü yayma ve yedirme çabası içerisindeki tv kanalı. hiçbir şekilde bir türkiye kanalı değildir.

o kanalda yapılan rezilliklerin hiçbiri türkiye ye ait değildir. sonra da diyorlar ki efendim yok avrupa bizleri kötü tanıyormuş muş muş... bu kanallara gözü çarpan bir ecnebi türkiyeyi başka nasıl tanımlar ki! yok düğünler, yok eğlenceler, kız istemeler, lagara lugara muhabbetler. dini meselelere gelince de hüzün basıyor adamları.

(bkz: kimse günah işlemiyor mu lan)
kürt kanalıymış. daha evvel de izlerdim arasıra, ramazan'da sabah akşam izliyorum kürt kültürüne dair bir gönderme bile görmedim. varsa gösterin görelim.

belki de sahibi kürt kökenlidir, bilmiyorum. ama şuna takılmadan edemiyorum, kürt kökenli de bu milletin insanı değil mi? ben kürt kökenli olmadığım halde rahatsız oluyorum, kimbilir o arkadaşlar ne hissediyorlar. uzaydaki canlıdan bahseder gibi bahsediyorsunuz.

ufacık tefecik hatırlatma; bütün kürtler pkklı değildir. tümevarımın bokunu çıkarmayın.
birileri tarafından satın alındıktan sonra bu kanalı izlemeyen arkadaşlar tarafından hakkındaki yorumlara içerlenilmiş belediye anteninden yayın yapabilen, kumandanın 7 numarasında bulunması istenilen kanal. emoları nasıl bizlere çok yabancı geliyorsa bu topraklar üzerinde o yapılanlarda yabancı geliyor, hoş değil. ülkemizdeki doğu kültüründen gayrı kimsenin izlediğini görmedim yayın politikaları değişti değişeli.

uzaylı görsem bu kadar yabancı gelmez, hiç yoktan bilirim ki uzaylı. neyin ne olduğu da belli değil.
deniz feneri hakkindaki savunmalarinda su sozleri dile getiren insanlara sahip kanal; bize bu iftiralari atanlar imani zayif dinden uzak olanlardir, biz pakistanda muslumanlara as ekmek gotururken bugun bizi elestirenler barlarda fink atiyorlardi.

kepce ile verip kazanla almak da bu olsa gerek. Simdi be kuzum sormazlar mi adama, size bagista bulunmus gayrimuslim insan hic mi yok da sen sizi elestirenleri imani zayif diye elestiriyorsun be ot kafa. size bu elestirileri getirenlerin iman levelini nereden biliyorsun ayrica. barlarda icki iciyorlarmis da bik bikmis, en azindan en affedici olan allaha karsi sorumlu oluyorlar ictikleri bira ile, trilyonlari indiregandi yapanlar kadar kul hakki ile yaradanin karsisina cikmayacaklar.
milliyet'in kurulu$unu kısaca anlattığı kanal.

http://www.milliyet.com.t...ra%20toplanarak%20kuruldu
kanal yedi.
azıcık sorumluluk sahibi olsalar ortaya çıkmış bu ahlaksızlığın daniskası * durumunda hala ortada görünmez kanal yediği yeter der kapatır giderler üstüne harakiri yaparlar dediğim büyükbaşlara sahip kanal.
deniz feneri davasının olduğu hafta bir gece richie rich'in filmini yayınlayarak akıllarda soru işareti bırakmış kanal. aslında ünlem işareti bırakmış da olabilir.**
iktidar dalkavuğu kanal. ne olsa yandaşları var iktidarda. o değilde bu iktidar günün birinde düştüğü zaman nereye kaçacaklar merak ediyorum.
lan vakti zamanında uzan'ı destekleyen star tv gibi oldunuz. onurdan mı yoksunsunuz, yoksa gururdan mı anlayamadım ki.
ayrıca hükümet adına çizdiğiniz o pembe tabloyu alır, ikiye katlar, kırarım. bir de %85 zam genel doğazl gaz ana boru hattı. -tövbe yarabbi-
deniz feneri derneği davasında ismi geçtiği halde hala koltuğunda oturan devlet memurunun koruyup kolladığı kanal!
haber saati dışında izlenebilir tek bir programı olmayan tv kanalı.

öğleden sonra kadın kuşağında yayınladıkları programlarla biçok muhafazakar ailenin evine girer.
ayşe teyze'nin oğlu kayıptır, necla abla'nın kocası evden kaçmıştır, hilmi abinin karısı başka bir adamla kaçmıştır. tam bunlara hüzünlenirken "batsın bu dünya" derken, sunucunun direktifiyle çağrılan konuklardan biri girer oyun havasına. hobaaa, oturmaya mı geldik arkadaşlar.
az önce karım evden kaçtı diyen adamdan döner kameralar hoppidi hoppidi oynayan ablalara, teyzelere derken program biter.
baki kalansa bu evlerde hoş bir allah belanızı versindir. çok içten ve çok yerinde.

kanal 7 bugün benim gözümde islam ahlakına en büyük darbeyi vuran kanaldır. ne kadar çirkeflik varsa evlerimizde artık. ayıptır, günahtır.

(bkz: kanal 7 yedi bitirdi bizi)
(bkz: #4381696)
ünlülerin daralması olayından haberi olmayan çalışanlara, ekibe sahip kanal. bir altyazıda "anlatıyor" yerine "anlatayor" yazılmış idi.

bilmiyor muyum ben bunun yanlışlıkla yapıldığını? yanlış basıldığını, yazıldığını?

salak değilim, biliyorum.

e o zaman?

içimdeki ayar sevgisi bambaşka sözlük, ne yapayım.
bir programında i just like to call you my bitch sözlerine sahip Dave McCullen 45liği çalan kanal.