bugün

milliyet'te staj yaparken mal mal sadece solitaire oynadığım ortaya çıkmasın diye daimi olarak açık duran milliyet.com.tr'nin bana sunduğu bir başka nefis haberdir:

http://www.milliyet.com.t...eme%20dersi...&ver=13

görüldüğü üzre canlı yayında bir ceset nasıl defne hazır hale getirilir, bu işleniyor.. son derece yararlı bir ders, ancak prodüksiyon zayıf biraz.. zira ceset rolü yapan adam zaman zaman neredeyse olaya müdahale edecek halde hareket ediyor.. kafasına geçirilen çarşaftan boğulup, (allah korusun) bu simülasyonu son derece gerçekçi bir hale getirme olasılığı da varmış hani.. ne olay olurdu o zaman ha.. ''canlı yayında adam gömüyoruz! birazdan..''

benim asıl merak ettiğim bu rolü alan arkadaşın kıçına pamuk sokuldu mu? eğer ki sanatta mantık arıyorsak sokmamak olmaz, sorgularım ben.. gerçi kanal 7'de de ne mantığı..

gittim sordum doç. dr. mustafa karataş'a bunu.. ilk başta küfürlü konuştu ama sonra gönlünü aldım.. kendisi bundan sonraki haftalarda canlı yayında zina dersi işlemeyi düşünüyormuş ama kanal ve rtük ile bu konuda bir mutabakata varamamışlar.. yazık olmuş, çok verimli bir ders olabilirdi..
muhabbet kapısı'ymış siz müebbet kapısı yapmışsınız birader. aynı adamlar 4 eş'e de onay veriyor fazla dikkate almamak lazım. beyni yıkananlar zaten beyni yıkanmış ailelerin çocukları, şimdilik onları kurtarma şansımız yok!
(bkz: iç karartan muhabbet kapısı)
hadi bu neyse de yarın çıkıp ölü yıkamasın bunlar.gerçek ölü gerçek öyle bakma!!! hem yıkadıkları bu ölüyü verdikleri kefenleme dersiylede bağlayıp bitirirler.teslim ederler ölüyü yakınlarına.oh mis !!!

zaten bunu kanal 7 den başka yapan çıkmaz.şimdi küfretmeye günah diyorlar ya.

abdullah abi sözü sana bırakıyorum.*
internette denk gelmesiyle kisa göz attigim ve o an dumur oldugum görüntülerdir.
vay anasini sayin seyirciler.
cenaze namazını öğretmiş olan programdır.
(bkz: ) ıssız adada bilinmesi gerekenler.
hoca-şimdi rahmetliye pamuk tıkıyoruz
kobay genç-ya hocam ne yapıyorsun?
hoca-sus lan zındık
kobay genç-laan bu hüseyin üzmeez!
(bkz: evde denemeyiniz)
bir dahaki adımı canlı yayında ölü yıkama dersi olacak garip olaylar silsilesinin başlangıcı. sadece türkiye'de olabileceğini düşündüğüm enteresan bir vaka.

not: bu programı çocuklara izletenlere de diyecek söz bulamıyorum.
artık en ücra köşelerde bile bir hoca bulunduğu dikkate alındığında son derece gereksiz bir uygulamadır. kanal 7 yetkilileri şunu unutmamalıdır ki o programı izleyenler arasında ölümcül hastalıkla mücadele edenler de olabilir. islamiyetin ruhuna uygun olmayan bu uygulama ne yazık ki gündüz çocuklarında izleyebileceği bir saatte yayınlanmıştır.

(bkz: allah akıl fikir versin)
muhterem kanal 7 hoca efendilerinin, ölü yerine konulan adamın götüne ne zaman pamuk tıkayacaklarını merak ettiğim için seyrettiğim, fakat böylesine bir dini cenaze ritüelini bizlere sunmadıkları için, kendilerini islami açıdan eleştirdiğim, böylesine önemli bir detayı atlayarak bizleri islamı eksik öğrettikleri için de kınadığım ders olmuştur.
türk televizyonlarındaki bilmem 3271 tane rezillikten sadece bir tanesidir.
güncel Önemli Başlıklar