bugün

Az önce başıma gelen durumdur.
Yanan kısmı kestim yine de içtim pamuklu kısmı gitti ama olsun.
Hayata küstürür. Can havliyle söndürür, yine de içersiniz o sigarayı ama kesinlikle ve kesinlikle sigara tadı vermez. Sadece plastik tadı alırsınız, bir miktar Boğazınız yanar.

not: ne yazsam sözlük içi entry nedeniyle arka arkaya otomatik çaylak yediğim için çaylakken bile entry girerek o sistemin içinden çıkmaya çalışıyorum, çaktırmayın. *
ekseriyetle sarhoşluğuma delalettir. elimdeki şişe derhal benden uzaklaştırılmalıdır. bir sonraki evresi karakolda bitiyor.
Ağladığımı bilirim o derece dramatiktir.
kötü bir talihsizliktir.
ortam biraz loşsa, sigara da beyaz filtreyse aceleden başıma gelebilecek durum. neyseki artık touch içtiğim için yakmadan önce mentol butonunu arayarak önüne geçtiğim zayiat. eskiden olsa filtre kesmek için bıçak arardık.
felaket bir şeydir. bir de büyük bir iştahla yediğiniz yemeğin ve içtiğiniz çayın ardın yakılacak sigara ise otur ağla.
son sigaram olsada tersden yaksam diyesim geliyor.
Yeni paket almaya vesile olur.
Hayıra yormak gerek, hayır da hayır vardır.
"gidişine gecenin bir körü tersten yaktığım sigara kadar çok üzüldüm. lakin bilmeni isterim ki paket daha full bebeğim." sözünü aklıma getirdi.
işte o noktada sarhoş olmuşum demektir.

beni usulca yatırın.
kafaya sıkmak gibi sanırım.

sigara kullanmıyorum tahmini.
Filtrenin yanan kısmı kesilerek tekrar içilebilir.
Hemen söndürüp yanık kısmını makasla keser içerim. Yaptım. Son sigara diyorsun boru değil.
Odalarda ışıksız kalmaktır. Hayattaki en acı şeylerle kıyasıya yarışır. Allah kimseye yaşatmasın.
bele vezziyetin içine soxmaktır.