bugün

selamın aleyküm diye girilirse bir şey olmayacağını düşündürten eylem.
akla gelen tepkilere ateistin ne demek olduğunu açıklarsa maruz kalacak ateisttir.
(bkz: eceli gelen köpek cami duvarına işer)
kahvedekilerin saygı duyacağı olay. sonrasında iş falan isteyecekler.
güzel dayak yemenin, güzel yoludur.
Dinde zorlama olmaz lafina gonulden bagli dindar kardeslerimizin " e oda senin tercihin, saygi duyariz" diyerek cevaplayacaklari eylem.
kafayı iyiden iyiye üşüttügüne dair eylemdir var olanı inkar etmek.
kahvede insan varsa problem yok. ama insan görünümünde farklı yaratıklar varsa onu bilemem.
Ağzının , burnunun kırılmasını , ayıplanıp , hor görülmesini önemsemeden düşüncesini açıklayan cesur insan. Aynı zamanda nadide.
kahveye gidip "merhaba ben müslümanım" demek gibidir. bunu diyen ateistin akli problemleri vardır.
kahveye girip adından önce inancını belirtmektir. kahvedeki en salak insan bile*, bu gerizekalıca davranıştan dolayı ıstakayı bu kişinin kafasında parçalamak isteyecektir*. * * * *
-merhaba ben ateistim.
+bu da istaka. bilardo istakası yalnız.
(bkz: sikilecek göt dere kenarına yakın gidermiş)
gel kardaş gel ne olursan ol yine de gel diyecektir kahvehane sahibi.
yozgat' ta yapılmaması gereken bir eylem.
ölesiye dayak yemek içindir. bense size hayat kurtarma imkanı sunuyorum. (bkz: gizem için ilik)
kahvedekilerin önce 'sen şöyle az oturda soluklan yeğen' hatta 'la osman! arkadaşa çay getir hele' demesinden sonra, temiz bir meşe odunu(budaklı) veya hortum ile usülünce kişiyi dövmesi olasıdır.*
atların yanına götürülme olasılığınız yüksektir.
o ne yavrum? sorusuyla karşılaşabilirsiniz.
Umursamazlar.

Çayından bir yudum alır, ortada bulunan balyadan bir taş çeker, sinsice taşlarının arasına koyar.
ateizmin ne olduğunu kimse anlamaz ve de tepki gelmez .
söylenme zamanı yanlıştır. alıştıra alıştıra anlatmak lazım gelir. boş yere ıstaka yemenin alemi yok.
dünyanın en saçma eylemlerinden biridir.

kahveye giren herkes dini görüşünü mü belirtiyor?
Günümüz kıraathanelerinde artık görüş, düşünce ve inançlara saygılı, çagdaş, laik ve bir o kadar da ılımlı emekli amcalarımız olduğu için pek de sorun olmayacak harekettir. Hatta oralet bile ısmarlarlar.
kahvedekiler tarafından şahsınıza bir oralet içirilmek suretiyle sakinleştirileceğiniz ve akabinde kahvenin en yaşlı bireyinin anlattıklarını dinledikten sonra oralete inanacağınız durum.