bugün

Onur Dokuzkardeşler tarafından hazırlanmış ve kendisine ait tasarım T-Shirtleri sattığı sitenin adıdır. Ziyaret etmek isteyenler http://www.kaft.co/gp adresini kullanabilirler. Onur Dokuzkardeşler, çocukluğundan bu yana sanat, tasarım ve illüstrasyon işlerine ilgi duymuş. Kendini ölçüp tarttığında; en çok markalardan ve marka yaratmaktan haz duyduğunu fark etmiş. Bu farkındalık sonrası da kendi tasarım t-shirtlerini ortaya koyduğu KAFT ı yaratmış. Zaten başından beri de mesleğini bu yönde seçmiş. Üniversiteyi atlayıp direkt ajans hayatına geçmiş ve erken iş tecrübesi sonucu erken farkındalık ve erken yorgunlukla tanışmış. Ajans sisteminin, insanları memnun etmeye çalışmanın ne kadar zor olduğunu fark edip kendi markasını yaratabilecek seviyede olduğunu ve artık kendi kanatlarıyla uçmasının vaktinin geldiğini düşününce, işler başlamış.

Amatörce bir girişim olmaması için biraz sabredip isim, logo ve diğer tüm fikirlerin üretilmesine iki yıl ayırmış. Bu yüzden KAFT, her yönüyle hayalini kurduğu dünyanın ta kendisi olmuş yani sanat, tasarım ve giyimin tadını (ama modanın değil) bir arada alabileceği bir platform olmuş.

KAFT ı "Piyasada kendine göre bir tasarım bulamayan, farklı tasarımlar arayan, estetik kaygısı olan ve kaliteli ürün kullanmayı seven kişilerin yeni t-shirt markası" olarak lanse ediyor. KAFT, diğer örneklerden farklı olarak, biraz daha butik denilebilecek bir oluşum. Her tasarımdan sadece 60 adet basılıyor, ileride de sistem mümkün olduğunca bu şekilde devam edecek.

KAFT ürünlerinin satışı şu an internet üzerinden yapılıyor ama aynı zamanda Galata da Harikalar Dükkanı ve Beşiktaş ta Durak Dükkan da da satılıyor. ilk üretilen seri neredeyse tükenmek üzere, yeni tasarımların üretimine de bu hafta başlanmış ve yakında duyuracaklarmış. Şu an sitede 17 değişik t-shirt satılıyor ve sipariş verirseniz kargo ücreti de alınmıyor. Tasarımlar ilgi çekici. Evet, çeşit sayısı şu an az ama düşünsenize üzerinizde giydiğiniz t-shirtten sadece 60 tane üretilmiş. Üstelik ünlü markaların üzerlerinde logolarının yer aldığı ve bu yüzden de sizi iki ayaklı reklam tabelasına çeviren t-shirtlerden de değiller. Benim açımdan en ilgi çekici yanı bu. Bir diğer yanı da kendi başına bir şeyler başarmaya çalışmış bir vatandaşımın ürünlerinin Amerika v.b. tasarımcılardan daha başarılı olmasını arzu ederim. 869 barkodlu ürün mantığı yani. T-Shirtler 30 liradan satılıyor ve 3 beden var. Bence destek görmeyi hakediyor.
son derece kaliteli ürünleri bünyesinde bulunduran marka. sürekli yeni ve orijinal şeyler üretiyorlar. siteye girer girmez işlerini iyi yaptıklarını hissettim ama bir tişörte 30 lira verilir mi diye düşünmedim değil. sonuç olarak bir kaftım oldu ve memnun kaldım fakat dediğim gibi 30 lira bir öğrenci için büyük bir miktar. çok güzel ürünler var, gönül ister ki hepsini alayım ama bütçe her zaman müsait olmuyor maalesef. umarım fiyatları bir tık daha aşağıya çekerler.
Çok güzel tasarım ürünler yapan marka.
harika tasarımları olan giyim markası. internetteki yorumlara bakılırsa müşteri memnuniyeti konusunda aşmış bir oluşum. sanırım müşterilerine pek kapitalist olmayan bir fikir ile yaklaşıyorlar. ve bu konuda da gayet başarılılar en azından ben sitelerine girince çok sıcak buldum içeriğini. ürünleri nasıl onu da siparişler gelince yazarım. artık.
t-shirt tasarımları harika olan marka. çok yaratıcı tasarımlar var. takipteyiz.
Bugün itibariyle t-shirtleri elime ulaşan marka. Beklentilerimi karşılayan kalitesiyle takdiri hak etti. Ayrıca alelade tasarımlar yerine gayet anlamlı ve fark yaratan tasarımları ile ayakta alkışladığım firma.
az önce 2 adet t-shirt siparişi verdiğim site.
daha önce hakim, closer ve on the stars tasarımlarına sahip t-shirt'lerinden aldığım güzel oluşum. yeni tasarımlarını beklemekteyiz efendim.
muhteşem T-Shirt tasarımlarına sahip marka.
Yalan Dünya'daki Bora'nın t-shirtleri.
3 al 2 öde kampanyası yüzünden bir saattir beni kararsız bırakan güzel tasarımlara sahip marka.
kaliteli tişörtlere sahip site.
bu bayram tercih ettiğim, satışı sadece sanal ortam da mümkün olan t-shirt markası. şimdi (bkz: kimse kimseyi kandırmasın) kumaş kalitesi bildiğin en düşük ayar süpremdir. bu aşikar. tekstilciler bilirler. şöyle bir kumaşa dokunmanız yeterlidir. he baskıların orjinalliği, çoğu saçmada olsa bir hikayesi olması, baskı kalitesi vs. bunlar yadsınamaz. ama kimse bana kumaşı kaliteli diye gelmesin.
tasarımları gerçekten harika olan ama fiyatı biraz tuzlu olması nedeniyle pek yaklaşmadığım uygun bir zamanda koleksiyon yapacağım markadır.
An itibari ile sitesinde 81 çeşit tasarım olan sitedir...

Masallahı var, yüze az kalmış...
bugün elime geçti verdiğim sipariş, siparişi dün akşam saat 16.20 de vermiştim, teslimat hızları çok güzel, müşteri hizmetleriyle bol kahkahalı sohbet edebiliyorsunuz. tişört kaliteleri güzel, beğendim, medium sipariş verdim hepside cuk oturdu, güzelde oldu. alınız. aldırınız.
son zamanlarda yine kendilerini aşıp farklılığın dibine vurdular.
yeni keşfettiğim site . 2 tane net alacağım tişört var fakat boş modeller de bir hayli fazla.
Tasarımlarını sürekli yenileyen marka . tişört ve kapşonludan sonra şimdi atlet üretmişler.
atletlerini biraz uyduruk buldum .ilgilenenler için http://www.kaft.com/atlet
hayran olunasi t-shirt, atlet, telefon kilifi tasarimlari olan ve erkek t shirt tasarimlarini bayan t shirt tasarimlarindan daha cok begendigim marka.
not: kadin atletler hepsinden iyi tabi, ona bir sey demiyorum.
güzel ve bana göre pahalı tişörtler satan marka.
ele ayağa düşmüş olan tişörtlerdir.

şehirde turladığım bir gün içinde en az bir kaft tişörtüne sahip kişi görme durumumu anımsayarak yazıyorum bu satırları.
hani öyle farklı tasarım, internet satışı falan kimsenin haberi yok galiba anlayışına hakim olmamak gerek. yoksa bana ne kardeşim herkeste olsun bende de olsun diyorsanız satın alabilirsiniz elbet.
an itibari ile iki tshirt siparişi verdiğim marka. hadi bakalım.
On numara tasarımları olan markadır. Severek giyiyoruz.
corvus tişörtü süper.