bugün

redifi yanına almayı unutma dediğim yazar.
hoş gelmiş sefalar getirmiş ayrıca çok marjinal bir nick olmuş yazın hayatında başarılar diliyorum kendisine.
hoş gelmiş yazar.
koyu beşiktaşlı sözlük yazarı. tertemiz kalpli biri olduğu besbelli, takip edilesi yazar.
Beşiktaşlı olduğu için sempati duyduğum yazar.

Ah beşiktaş sen nelere kadirsin.
son günlerde denk geldiğim, özellikle (#25300800) entrysi ile temiz kalpli olduğu anlaşılmış, dikkat çekmiş yazardır, takipteyiz.
--spoiler--
bu yazıyı 100 kişiye gönder sözlükte mod ol. (zall)

kardeş ben de birinden aldım. ya gerçekse diye deniyorum. rahatsız ettiysem özür dilerim.

--spoiler--

şeklinde mesaj atmış yazar.

zaten bazı olaylara kombo şeklinde gülüyordum. tuzu biberi oldu. çok ilginç derecede hönkürdüm ama şu an iyiyim.
bayram tebriği mesajı atmış ender yazarlardan. kendisinin de bayramını tebrik eder. ALLAH nicelerine kavuşturmasını dilerim.
şöyle aksiyonlu türk filmi tadında bir senaryoyu bana mesaj olarak atmış yeni nesil yazar. ben doğrudan yavşayayım da bunlar hiç yaşanmasın. inşallah kızdır.

--spoiler--
(#28531154) ya şimdi ben seni sen bana yavşamadığın halde ifşa etsem sen de sinirlenip bana küfür etsen ben seni mahkemeye versem mahkemeye bakan hakim eski sevgilim çıksa ve beni senle sevgilisi sansa bana saplantılı olduğu için seni içeri atsa gençliğin içeride çürüse psikolojin bozulsa çıkınca benim peşime düşsen korkudan ben yurt dışına kaçsam orada parasızlıktan kötü yola düşsem gayrı meşru bir çocuk sahibi olsam ve ona senin ismini versem ben ölünce oda merakla seni aramaya çıksa ve seni orta asyada garip bir şehirde esrar içerken bulsa ve sana özenip esrara başlasa arkadaşlarını da başlatsa arkadaşları da kendi arkadaşlarını başlatsa devasa boyutlara varan uyuşturucu ihtiyacı yunanistan'dan daha fazla uyuşturucu almamızı gerektirse ve onların krizden çıkmasına hatta ve hatta bir dünya devi olmalarını sağlasa bozcaada'yı işgal etcek kadar ileri gitseler ve bozcaada'daki kuzenim bir serseri kurşuna kurban gitse, kocası benim kızımla evlense ve çocukları olduğunda çocuğun adını uludağ koysalar ve uludağ ismi patlasa gitse uludağ sözlük patlasa gitse ekşi'yi geçsek ve sözlük reklamdan geçilemez hale gelse şimdiden çok mu farklı olurdu?
--spoiler--

takdire şa'yan.
ilginç yazar. Başarılarının devamını dilerim.
Adamın dibi bir yazardır...

Varolsundur.
eşek gibmekten vaktini ayırıp buraya geldiği için teşekkürlerini ilettiğimiz yazar. ama artık yeter eşekler seni bekler lütfen ritkis tig.
Hoş gelmemiş.
Burayı haketmiyor.
Yaşamaya devam et.
kürt pkk sempatizanı yazarımsı. trollügün de bi sınırı var. kendisini anasının etegiyle ülke kurmaya çalışmaktan kınıyoruz.

(bkz: #28810334)