bugün

hoşgelmiş beşinci nesil yazardır.
hoş gelmiş nesildaş yazar. merakla bekliyoruz güzel entrylerini. * *
hoşgelmiştir.
italyan olması muhtemeldir.
beşinci nesil pizza, hoşgelmiş.
tanımam etmem aslında, bana ne oluyorsa.. * * *
daha önce hiç görmediğim, ilk defa bugün tanıdığım yazar.
eve davet ettiğim uuserdır. mantar var mı içinde deyip afiyetle yiyeceğimdir. yanında bi de asiti kaçmış kola olsa pek güzel olacaktır.
naaşı bugün yeni zelanda'ya gönderilecek olan merhum(e) yazar.. rahat uyu. tembel koala.
gelecek günlerde, nickini sol framede sık sık göreceğimizi tahmin ettiğim yazar. güzel yazıyor ve bilgi entryleri de giriyor. nicki bile yeter.
"sözlük bir borsacı daha kazanmış" yazarıdır. *
kendini ilgi odağı yapmış olan yazar. baksana nickin bile yetiyor. ben de çok severim pizzayı. *
hanım kişisi *olduğu düşünülen, sırf nickinden mütevellit başlığına bir şeyler yazılası * sözlüğe hoşgelmiş, beşinci nesil yazardır.
edit:üzgünüm yanılsama hanım falan olmayan yazar.
bana mayın tarlasını öğreten yazar...
bu arada 4.sezon* başlasa da yine dünyadan elimizi eteğimizi çeksek,başlasak yeniden teorilere dediğimdir, kendisi...*
bir daha hoşgelmiş bu arada.
bezelyeli pilav yapıp zorla yedirilesi. koala.
bazı konularda hep de arada derede kalan insan.
galiba bu aralar adının ilk yarısını hakeden kişi.
"hayat hâlâ çok güzel" demek istediğim.. bir işe yaramayacağını, ancak kuru bir tesellide kalacağını da bildiğim.. arkadaşımdır.
kafası karışık iken bile güzel yazan yazardır.
her gece bir taşla yatan eski yazar. taş ki ne taş. adı da esra. *
esra'yı bir gece bile koynundan çıkarmayan yazar. seviyor, okşuyor, canım cicim diyor. * *
artık aramızda olmayan ama inanıyorum ki bizi bir yerlerden izleyen, uçmağa vardığının * birinci ayında, hasretle andığım andam..
son entrylerle öldüğünü ve her gece esra isimli bir taşla yattığını öğrendiğim yazar herhalde.*
rüyasında çirkin frak şapkalı bir cüce gören adam. bütün bunlara esra'YLA YATAKları ayırmasının sebep olduğunu düşünmekte. aynı zamanda bu adamın hıdrellez bayramında çimenlerde mangal yapmak istediği elimize geçen son bilgiler arasında. kendisine sordum, konu hakkında; "kafası karışmış ya. uçmakta yatamaz mı insan. uçmak uçmak dedikleri birkaç köşkle birkaç huri değil mi zaten ARTı sapıkçagülensmiley" demekle yetindi. bu arada, sana ne lan?
tanımam etmem. ama hiç entrysi olmamasına rağmen 112 karması var.