bugün

Sevdiğimiz abimiz, sözlüğü zaman zaman çokça ciddiye alsa da sanırım onun yaptığı doğru. Yanlış yapan biziz.

Sözlüğün sanırım en büyük yazarı.
kesinlikle haseki hera sultanın eli kanlı, vicdansız cellatlarının başına çeken cellattır. isminin mana-i harfi aynen cellattlık mesleğinden gelmekle beraber;

(#29852547) girdiği entrysi ile herkese gözdağınıda vermeyi ihmal etmeyen cellat yazar. *
6 aylık yazarlığım sırasında pkk ve vatan haini şerefsizler hakkında bir tane metih gibi duracak yazımı bulsunlar bugün sözlüğü bırakıyorum . ben sırf bu şerefsizlere oy verdiği için müslüman kürtlere bile kafayı takmış durumdayım .
guzel tavsiye ve ogutleri icin tesekkur ederim.

bir yazar.
sözlükte en çok sevdiğim yazarlardan birisidir . Muhterem abimizdir . Oldukça güzel de yazar doğaldır . içinden gelenleri olduğu gibî aktarır .
(#30148274) tam bir hayata dair iç burkan detaylar vakasına maruz kalmış yazar.

Efendiligini takdir ettik.
gerçek ortamdaki kimlikle, sanal ortamdaki kimliğin ayrımını yapması gereken yazar. burada trolleri kızıyoruz tamam ama birçoğunun kötü biri olmadığı belli. paradise05 başlık açıp kaçıyor ama olsun. oytunkaran her entrynin sonuna evet yazıyor ama olsun.
dizi karakteri gibi düşün. sözlüğü kapattıklarında buradaki troll kimliğini öldürüp, normal yaşantısına devam ediyorlardır. lookin aferin kız ne güzel konuşmuşun.
ben arkadaşımıza katılıyorum.

yıllarca eğitim alıp öğretmen olmuş insanlardan olup bitene, hayata dair iki çift laf duymak istiyor insan. bakıyorsun regl, cart curt...eee ama ben burda rahatlıyorum, trollüm. savunmaları bile bu kadar aciz, yapmacık, kolpa.

ayrıca bence bunlar troll filan değil. normal halleri de böyle.

yani haklısın arkadaşım.
eğitim sistemini sözlükteki trollüğe kadar indirgeme talihsizliği yapmış, öğretmen olduğunu burada öğrendiğim yazar. insanları sözlükteki yazıları ile yargılamak ne büyük cahilliktir. sen tanımadan iki kelam etmeden şunun olduğu yerde eğitim sistemini değiştirsen ne olur ki nasıl dersin yahu? bunu da şakşakçıları desteklemiş. şurada benimde içinde olduğum bir sürü yazar var sadece stres atmaya gelen. yıllarca ekşide bilgi içerikli yazı yazdım da ne oldu? koca bir hiç. şimdi tek gayemiz trollük, geyik yapmak. onun için naçizane yazar tavsiyesi sana canım öğretmenim: burada yazılanların ve okuduklarının gerçek hayatla asla bir ilintisi yoktur.

günün kutlu olsun. iyi ki varsınız.
içlerinde benimde dahil olduğum bazı yazarları öğretmen olamaz olursa eğitimden bir halt olmaz demiş. bir görüştür saygı duyarım. sonuçta mesleğini iyi yerine getiren herkes vicdanı rahatsa sıkıntı yoktur. her şey biraz vicdan meselesidir. he neymiş yıllarca eğitim alıp öğretmen olmuş insanlardan hayata dair iki çift laf duymak istiyorlarmış. çok laf duymak isteyeni sınıfa gelsin bir kaç şey öğretelim. yoksa buraya ne ben ne de başka arkadaş eğitimcilik yapmaya gelmedi öyle bir amacı olmadı. hayata dair bir kaç kelam et nedir ya. ulan iyi güldüm. bu kadar ciddiyet yeter beğenmeyen okumaz donuzlar falan filan işte çok uzatmaya gerek yok. evet.
kalp kırmanın kabeyi yıkmaktan ağır vebal olduğuna inanırım .
ömrüm boyunca doğru bildiklerimi doğru olduğuna inandığım sürece savundum ,savunmayada devam ederim
ben yazılanlara göre hüküm veriyorum
insanın lafının arkasında saklı olduğuna inanırım
öğretmenlik gibi kutsal mesleği yapan insanlara bu yazıları yakıştıramam
ancak kimseyide kırmak istemem ,vebalden korkarım
söylediklerimin arkasındayım
yaşıma rağmen kırdığım gönül varsa hak helalliği dilerim .
Gereksiz bir lince uğramış yazar.

Ben de öğretmenin, adı üstünde öğreten örnek olan misyonu nedeniyle biraz daha düzgün yazması gerektiğini düşünenlerDenim.

Eğitim seviyesinin düşmesinin de öğretmenler nedeniyle olmadığını da ayrıca belirtmek gerek.
iyi hadi r güzel çalışıyormuş.
bazı sözlerin maalesef ki dönüşü yoktur. bence de kalp kırmaya gerek yok. kimseye karşı önyargılı olmaya da gerek yok. burada kimsenin hayatını, mesleğini, kişiliği yargılama hakkına sahip değiliz. burasını yarış pisti gibi düşün. hepimiz hız yapıyoruz, hırs yapıyoruz, birbirimizi geçmeye çalışıyoruz ama pistten çıkıp caddeye çıktığımızda kırmızı ışıkta duruyoruz.
öğretmenler gününde sözlüğün öğretmen trollerine haklı bir laf ettiği için linç edilmeye çalışılan yazar.

adam bu konuda yerden göğe kadar haklı beyler. lan ben öğretmen değilim ama şurada lisede okuyan yaşı ufak o kadar çok kişi var ki, kötü örnek olmayalım ya şimdi deyip yazmaktan vazgeçtiğim tonla başlık vardır. ben bile şu hassasiyete sahibim ama çıkıp da kimseyi linç etmeye kalkmadım.

napalım yani şimdi çaylak ediliyoruz diye biz de bilgisayar mühendisi troller olarak toplanıp zall a falan mı dalalım yani sadsadasd.
allah kabul etsin abi, bu imansızlara da rabbim hidayet versin yorma kendini

bir yazar.
Cumanız mübarek olsun. Belki tanıdık gelir. Saygılar bizden, çaylar şirketten efendim.

https://c1.staticflickr.c...08787566_dda07beed2_b.jpg
Beni büyük bir vijdan azabından kurtaran,
Koca bir yükü sırtımdan alan adamın dibi, sözlüğün gerçek abisi, gerçek dost yazar.
minnet duygularimla...!!!

Ne dilersen dile benden Denilesi yazardır.

Hemen itlik düşünmeyin lan,

Kötü birşey dilemeyeceğini, adım gibi bildiğim yazar...!!!
"Tanırım iyi çocuktur." Abisi.
Tanımam iyi çocuktur.
Yaklaşık 6000 entry girmiş ama 20 başlık açmış yazarımızdır.
iffet ve haya ile bahssettiği konular hoşuma gitti.

Bu da var tabii (#28865828).
sevdiğimiz bir yazar ağbimizdir. entryleri kayda değerdir. takip edilesidir. eline sağlıktır. güzel yazar.
Taşı gediğine koyma konusunda takdirimi kazanmış bir yazar.
arkadaş beni yanlış anlamış.ben müslümanım elhamdülillah.saçımdan topuğuma kadar.allah cc ın bana verdiği bu isimden başka bir ismide reddederim.hakımdaki düşünceleri için kendisine teşekkür ederim .
bizim gönlümüz geniştir.vatanhaini şerefsizler hariç herkese gönlümüzde yer vardır.
Sanırım müslüman.
Yeni yeni seviyor gibiyim.
Şu üç hurmayı hediye ediyorum.
Afiyet olsun.

görsel
tanımam, iyi çocuktur.