bugün

Ben de istemem ama akp ülkeyi öyle çaresiz bıraktı ki tek maaş (asgarî ucret) kiraya bile yetmiyor.
true'nun 93 gündür cevap aradığı soru...
ben bilmem kadınım bilir .
Bilmiyorum. Yanında kullanım kılavuzu falan vardır herhalde çalışma koşullarını incelemem gerek kadınımızın.
benim kadınım olsa ikimiz de çalışıp ortaklaşa kullanmak isterim. öbür türlü evliliğin ne anlamı var.
çalışır veya çalışmaz bu bana düşmez, kendi tercihidir. eğer bana sorarsa, cevabım hayır olur. sormazsa kendi tercihidir.
çalışır veya çalışmaz bu bana düşmez, kendi tercihidir. eğer bana sorarsa, cevabım hayır olur. sormazsa kendi tercihidir.
Ben bilmem, kocişim bilir.
isterse çalışır ama bu zamanlarda çalışmasının ev ekonomisine iyi geleceği nettir.

Malum yatarak kazandığım milyonlarım bana yetmiyor.
Gönül istiyor kii ne dışarda çalışalım ne de evde. Amaa hale bakın kii çalışmamıza bile erkekler karar veriyor.( Çok üzgün surat).
çalışmak istiyorsa çalışsın. çalışıyor da zaten. ama derse ki ben çalışmak istemiyorum evimde oturacağım, o da kendi bileceği iş. bakarım ben ona.
EVET. DEĞiŞiK POZiSYOnlarda görev verebilirim.
tabiki evet 2 maaş ne güzel.
peki biz erkeklerimizi çalıştırır mıyız? bu nasıl soru arkadaşlar. kadının çalışıp çalışmama kararı size mi kaldı?
mirasyedi olmayanların başka bir seçeneği olmadığını düşünüyorum. ancak karar kendi kararıdır.
bir kere “çalıştırmak” gibi bir durum söz konusu olamaz. çünkü bu cümle sanki kadına zorla bir şey yaptırıyormuş anlamı veriyor. kadın isterse çalışır, isterse çalışmaz.
Ah true güzel kardeşim. Hep yanlış cevap. Niye evde kaldığın belli senin. Artık kimse çalışan üreten olmak istemiyor. Emek kimsenin umuru değil. Herkes armut piş ağzıma düş.
Hayır. Kadınım sadece öpüp seveceğim ve yerine koyacağım bir eşyamdır evet.
evde oturup çocuklarımıza analık yapmasını tercih ederim.
soruda gizli aşağılama var: kadın kimsenin malı değil, kendi kendinin. çalışıp çalışmama karırını kendisi verir.
çocukla ilgilensin diye çalıştırmazdım. ama çok isterse bilmiyorum.
true'nun 217 gündür cevap aradığı soru...
Evet bu devirde tek maaşla yürümez.
iyi olur valla.
true'nun 214 gündür cevap aradığı soru...