bugün

ensest ilişkileri ortaya çıkaran

evlatlık verilmiş olan ve bunu bu programla öğrenen insanların psikolojisini bozan

abzürt şakaların yapıldığı

gerekli mi değil mi karar veremediğim program
genel olarak bakılacak olursa; erkeklerden mustarip olan kadınların veryansınlarıyla varolan programlardan yalnızca biri.
ilk önce ''biz halkın ve kadınların sesiyiz onların sorunlarına yardımcı oluyoruz'' dedikten sonra,şimdi modern pezevenklik * yapıp stüdyodaki kadınları,telefona bağlanan erkeklerle evlendirmeye çalışan,bu insanların hırlı mıdır hırsız mıdır olduğunu hiç umurlarında olmayan,evlilik gibi önemli bir kurumu raitinge kurban etmeyi göze alan saçmalık ötesi program.
Sunucu: Neriman hanım 37 yaşında ve eşinin kendisini aldattığını iddia ediyor. Evet Neriman hanım ne diyeceksiniz bu konuda ?
Neriman Hanım: Benim herüfü beni aldatırken ahırda suç üstü yakaladım bacım.
Sunucu: Ahırda mı !? Yapacak başka yer mi yoktu ?
Neriman Hanım: ee bizim eşşek ahırda kali
Sunucu: Keestik !
Yanlış adlandırılmış program.
Doğru ismi "Kadının Sesi Çıkmıyor Onun yerine bizim sesimiz çıksın da herkes dinlesin." olması gereken program.
töre cinayetlerine neden olan tv programı.
yurdum kadınlarının salya sümük izledikleri saçma bir program.insanları hassas noktalarından yakalayıp devamlı üstüne giderler.Reyting uğruna birçok kanalda türevleri çıkmıştır.Kötü olan nokta ise halkımızın bunlara prim veriyor oluşudur.
yasemin bozkurt'un zamanında çok kaymağını yediği program! * önce tgrt'de yayına başladı baktılar reytingler gırla eh kaçırır mı yasemin abla kanal d'ye kapagı attı amma velekin burda tgrt'deki elde ettiği başarıyı yakalayamadı ve yayından kaldırıldı. duydum flash tv'de soluğu almış, hayırlı uğurlu olsun!
uzaktan hoş gelir... *
hiç bitmeyen ve bitmeyecek ses.
(bkz: arvadın çığlığı)
ev hanımları için süper depresyon kaynağı.
televizyonda bir program ismi ve bence dünyada etkilenilmiyecek ses tonundan sadece birisidir.
"evli olan sevgilim beni arkadaşımla aldattı." cümlesini duymama sebep olan gereksiz bir program.
para sesi ve su sesinden sonra üçüncü makbul olan ses.
Bir tek yatakta ve sevisirken cikardigi sestir.
Soprano, Mezzo soprano, alto diye 3'e ayrılır.
bir de tenörü vardir ki evlerden irak....
ayrica kadin dirdiri ister soprano, ister alto olsun, cekilmez....