bugün

göbek deliği.
susturma kolu.
ince Bel ve bacak.

Bence tabi.
Kac aydir sozluge girmiyordum, degisen bir sey olmamis. Hala sol taraf abaza yuvasi.

Not: herhangi bir uzvu degildir.
elmacık kemiğidir.
götü oyyyş bide fazla buyuk olmicak orta buyuklukte olcak ona bakacaksın böyle okşayacaksın seveceksin ilgi ister bu göt.
Amcık afedersin. Uu beybi!!
diz kapağının arkasıdır.
kesinlikle götüdür. kadının biçimli götü varoluşun özüdür. varoluş evrene evren de dünyaya dünya ise kadının götüne endekslidir. aksini iddia eden bilim düşmanıdır.
Tabiki ayak bileği ve bel gamzesi ve memesi ve bacagi ve yüzü ve göbeği uuu bi hareketlenme oldu bende.
gerdanı.
Bacaklari tabiki.
dekolteye göre değişmekle beraber anadan üryansa ben nedense omuz fetişiyim. ama derin sırt dekoltesine de hayır demem.
ince bir ayak bileğiyle başlayıp orantılı bir biçimde giderek kalınlaştıktan sonra küçük ama dolgun bir popoyla son bulan kısımdır.
Omuzlari ve bel kemiginden karnina kadar olan kisimdir.
geniş ağız, boyun ve meme üçgenidir arkadaşlar. göt falan sonraki meseleler. squatla da halledilir o.

geberin.
Elmacık kemiği...
Dar omuzlar ince bel kalça bölgesine doğru büyüme Ve tekrar normal baldırlar ve ince bacakların verdiği o korkunç simetridir yahu.
belindeki gamzeler. ve köprücük kemiği. (gerçi ben balık etli seviyorum. bunu niye yazdıysam yakışanlar var ama.)
Erkekten erkeğe göre değişir ve bir erkeğe göre kadının en seksi yeri o erkeğin kadında ilk baktığı yerdir.
Koltuk altı bölgesi tabi.
Her kadında farklıdır.
Kalçasıdır. Ama ondan önce beynidir. Onu yeterince iyi kullanamayan kadın istediği kadar güzel bir fiziğe sahip olsun şişme bebekten farkı olmaz bence.
Bence Beyni.
Bacağı baldırıdır.