bugün

(bkz: Fetiş)
Ev süpürmek bunlardan biridir.
valla akla gelmeyen konulardır. doğurmak falan demeyin şimdi o da seksin bir sonucu.
aklına gelmediğine göre senin ailendeki ve çevrendeki kadınların tek işe yaradığı konu o.
ödev, proje yaptırmak,yemek yaptırmak
hamur yoğurmak ve kızartmak. valla hiç uğraşamam.
Huzur diyebiliriz. Kadınların olduğu yerde aklıselim erkekler hareketlerine daha fazla dikkat eder. Böylece ortama hem görsellik hem nezaket katarlar. Aksi halde dünya, müdürün elinde kızılcık sopası ile gezdiği meslek lisesine dönerdi.
Dırdır, dedikodu, evlileri ayartmak.
Saçmalıyorsun hemde ağır sacmaliyorsun.
Bir kere işe yaradığını düşünmek filan ben merkezli bir düşünce ve yanlış. Bireyleri zaten baştan kadın erkek olarak niteliklerine göre ayırmak yanlış. Nicelik olarak değerlendirmek gerekli.
seks yeter zaten.
senin tamamen işe yaramadığın konulardır.

başlığın yaş ortalaması sanırım 14. 31 çekerken sözlüğe yazmayın yahu.
annenizin işe yaradığı konular.
bu başlık sebebiyle anlıyoruz ki toplumdan aforoz edilmesi gereken gerici boş beyinler sözlükte takılıyor.
Kimse, kimsenin işine yaramak zorunda değil herkes kendi sorunlarını halletmekle mükellef.
kimse kusura bakmasın, olmayan konulardır. kadın, erkeğine hizmet etmek ve doğurmak için var olan bir canlıdır. milyonlarca yıldır bunun için evrilmiştir. bakmayın siz 21.yüzyıl kadın erkek eşittir saçmalıklarına.
yoktur. kadın seks ve üremek için yaratılmış bir canlıdır.
dırdır.
sözlük kızlarına sormak istediğimdir. siz neden varsınız ki?
evin hizmetciliğini yapmak.
bulmak uzun bir süre düşünmemize neden olacak konulardır.
bulmak için üzerinde uzun süre düşünülmesi gereken konulardır.
Şükredin...
çocukları biz doğurmuyoz.
pek yoktur aslında, sadece oturur çekirdeğini çitleyip dır dır konuşup kafa sikerler.
ha erkekler de farklı değil hatta erkekler sekste de işe yaramaz o daha kötü.
edit: gerçekler acıdır, eksileyince değişmiyor malesef arkadaşlar ahahshdjsj.
Seni doğuracağıma taş dogursaydım derdi annen kesin bu nasıl başlıktır.
düşünüyorum, bulamıyorum. öyleyse yok.