bugün

üfff slksın ya yemin ediorum salaksın ahmet, benimle hiç ilgilemiosun. s .s
Regl dönemi yaklaşırken libido artar, bundan sonrasını kapsayan davranışlardır.
Tartışmak için bahane arar. Eğer bir erkekseniz aylık bu süre zarfı içerisinde o kişilerden uzak durmanız şiddetle önerilir.
sadece 2-3 günlük olan bu duygu ve davranış değişikliğini çok görmeyin. siz erkeklerin de her ay böyle sancılı ve çekilmez zamanlarınız olsa siz nasıl olurdunuz bir düşünün...
evet davranışlar değişir, ağlama krizleri gelir, yeme alışkanlıkları değişir, algılama değişir... ama en fazla 5 gün sonra eski haline döner bu değişiklikler. o kadar abartmaya gerek yoktur.
sevgililerini stres topu gibi kullanırlar.
yav arkadaş ne regl miş
yaz yaz bitmedi.
yeter lan
kusacam şimdi.
Çok sinirli olurlar. Özellikle ergenuslar regl günlerinde bazı yerlerinden ateş çıkan dinazorlara benzer. Hırçın ve agresif. Anlayışlı olmak lazım.
bakma, sorma, karışma türündendir.
kesinlikle ped reklamındakilerinki gibi olmayan davranışlardır.
edit: "-inki"
epey değişen davranışlardır normal günlere göre. pek üstüne düşmeyin, önemsemeyin. maksimum 5 gün sonra normale döner zaten. hatta pek takılmayın kız arkadaşınızla bu günlerde.
Her seferinde ilk defa oluyormus gibi triplere girmek. Oluyorsaniz oluyorsunuz. Bize ne? Sanki bana regl oluyorlar. Bir de anlayis beklerler. iyi de tabela mi var ustunuzde de anlayalim. Durup dururken atarlanirsan bana alirsin cevabini.
saçma salak her bi boka sinirlenmek.
diğer kızlarla fısıldaşıp torbacı gibi kıyıda köşede gizlice ped alışverişi yapmak.
kadınları bilmemde biz erkekler o günlerde allaha şükrediyoruz iyiki bunların siki yok diye. acımaz o sinirle sikiverirlerdi valla.
iki gündür paylamadigim insan kalmadi. bi anda duygulanip bi anda delirebiliyorum. aq zaten eski sevgilime de mesaj attim sonra normal konusurken tersledim.simdi yine pisman oldum tersledim diye bilmiyorum nolcak. allahim gecsin şu günler
marketlerde rastladığım kadarı ile, eşofmanını çekip çikolatalara abanmasıdır.
cebinden telefonunu düşürdü , çat diye ses çıktı haberi olmadı yani.
adeta bir ejderha ve biz erkeklerse, o ejderhadan canını kurtarmaya çalışan küçük insanlar.
libido artışı.
(bkz: pms)
Gerçekten var olan ve en çok da yine biz kadınları üzen davranışlardır. Şayet en ufak şeye sinir olmak, patlayacak bir bomba gibi etrafta dolaşmak ve tatlı krizleri çok bilinen sebepleridir.
Hollanda'da regl günlerinde olan bir kadın cinayet işler ise cezai indirimi var varın gerisini siz düşünün.
bi gün hatun bi geldi elinde kalaşnikof, dedim hayrola, çekil dedi reglim var bu gün çok sinirliyim filan.

hanım arkadaşlar bizi aydınlatabilirler mi, kalaşnikof taşımak normal mi diye?
gülme garantili
görsel
görsel

Ne var yani ne var?!?!
boşanmaya karar veren var lan regl iken.