bugün

iş dünyasında olanların farkında olduğu bir gerçek.
(bkz: parası neyse vereyim tespit yapma)
sadece kadınların değil erkeklerinde içinde bulunduğu durumdur, çaresiz adam yapar, gözü doymayan adam yapar. Yapar da yapar yani haci. Bu böyle uzar gider.
Kesinlikle doğru kanı. Para için herşeyini satar bu kadınlar.
iyi ya parası olan verir yaptırır. ayrıca parası olup yanında taş gibi hatun olmayan mı var?

aile, sadakat, falan filan fakirler içindir.

bir kadını kendine aşık edip ondan faydalanmak isteyen de fakirlerdir.

zenginleri sadece dizilerde görüp am peşinde koşuyor sanıyor millet, ona gülüyorum.

toplumsal sistemde statü diye bir şey vardır, işte alt statüde olan fakirler bu tür şeylerle uğraşır. üst statüde olanlar daha rahattır ve bir şeylere daha çabuk ulaşır.

ayrıca aşkta böyle çıkıyor, fakir seviyor alamıyor sonra uzaktan daha çok seviyor. hatta platonik aşkı bulan bile fakirdir kesin.
yanlış önerme.
ben aileden gelen muazzam bir servete sahibim yinede kızlar 7-8 dk'dan daha fazla dayanamayıp kaçıyorlar benden.
insanların geneli böyledir.

Ama bu fırsat çoğu zaman kadınlara verilir. Sebebi yine erkekler değil mi?
Ve çoğu da çoğu zaman para sevdasına yenik düşer.

Bunun ismi de kısaca nefs.

Size biri bir yerleriniz karşılıgında büyük paralar, rahat bir hayat teklif etse hangileriniz reddedecek kadar erkek çıkardınız merak konusu açıkçası.

Ben yapar mıyım? Geberirim, gebertirim yine yapmam o ayrı mesele. Ama yapanları da çok gördüm. j
Tespiti yapan yazarın annesi de bir kadın. Hatırlatayım istedim. Ağzım dilim varmıyor ama Kişi kendinden bilir işi.
Modern dünya kanunudur.
Kadın erkek ne fark ederki sütü süt değilse her türlü satılıktır.
Kendilerini dövüp kocam dövdü diye yalan söylemeleri de cabası. Allahtan herif kameraya çekmiş kendisini dövüşünü de tüm dünyaya rezil olmuş bu orospulardan bi tanesi.

Ah kahpeler ah. Hiçbir zaman kendi akıl ve bilginizle zengin olamayacaksınız. Hem amınız için sizinle olacaklar.
yüzde yüz katıldığım bi tespittir. para için herşeyi yapabilirler aşık gibi görünebilirler, aşklarınıda bırakabilirler.

not: herşeye olan inancımın içine ettin, iyi bir insandım ben lan.
Bir gün bir kadına aşık olursam karşısına kağıt toplayıcısı kılığında çıkar ilanı aşk eder bu konuyu sonsuza dek kapatırım.

Fiziken absürt mealen saçma prototip olarak malayani lakin salt gerçeklikte bir atış hakkının en somatiği.

Hipergaminin cirit attığı bu madeni dünyada anti-materyalist bir kadın bulmak marsta oturup kabak tatlısı yerken dünyayı seyretmek kadar tahayyüli..