bugün

Bir gerçektir.. her dediğini yapar her şeye tamam aşkım der onun hizmetçisi olur.. sonrada bu erkekler kendilerini bir halt zannediyor verilen değerin kıymetini bilmiyorlar.. kısacası böyle kadınlar malın önde gidenidir.. sonrada zırlarlar hey allam.. aldınız değer kadar değer verin tatlişler.
katılmadığım tespit. asıl erkeklerimiz karılarımıza gereğinden fazla değer veriyor. daha doğrusu veren çok veriyor vermeyen hiç vermiyor, kimisi karısına köle oluyor kimisi de karısını dövüyor. rezil pislikler.

çok şükür benim pofuduğum bana tam kararında davranıyo.
Vee Sonra Kadın aldatılır.
(bkz: ay götüm)
Herkes hakettiği değerin karşılığını alsaydı her şey çok farklı olurdu.
Ayrıca tatliş ne amk. Acıtasyonumu da yaptım, gidiyorum.
- necati döşünün kıllarıyla bıyıklarınla tam bir erkeksin. kadınlığımı hissettiriyorsun bana.
+ ay kız şımartıyorsun beni.
- ay mı?!
kadınların erkekleri şımartması mı hahaha bunda bence bir tuhaflık var çünkü bu tam tersi olmalı erkeklerin kadınları şımartması ve sonra kadınların erkekleri tekmelemesi olmalı bu durum teşekkürler kadınlar
Hangi erkek kıyafete önem veriyor?
Hangi erkek makyaj yapıyor?
Hangi erkek karşısında ki kızı memnun edebilmek için çaba sarfediyor. Farkında mısınız? Tanrı erkeğe penis kadına vajina vermiş peki neden? Aralarında bir bağ oluşturmak için birbirlerine ihtiyacı olduğunu hissettirmek için. Sevgiyi vermiş cinselliği vermiş. Bu sayede evlilik diye bir olay çıkmış. Fakat erkekler cinsellikte ben daha üstünüm demiş ve bir tane kadına bağlanmaya ihtiyacım yok demiş. Hâlbuki var. Çünkü cinselliğe ihtiyacın olduğu gibi sevgiyede var. iki cinsiyette birbirini tamamlıyor. Fakat lanet olsun ruh hastası bir beyniniz olduğu için bir kişiyle hayatınızın çoğunu geçiremiyorsunuz. Yanlış eş seçimi yapıyorsunuz salaklıklarınız yüzünden. Hiç evlenmeyin daha iyi almayın bu sorumluluğu. Kadınlar da sürdüremiyor evliliği yanlış eş seçimi veya başka nedenlerden dolayı. Fakat erkeklerde ki daha fazla görülme nedeni ben daha güçlüyüm ve cinsellikte üstünüm algısı. Eşitlik evliliğin daha iyi yürütülmesini ve mutlu bir ailenin var olmasını sağlar.
Çok sevmelerindendir.. kadınlar Erkeklerden daha çok sever.