bugün

3 dakikada hazırdırlar. ama bu 3 dakika:

yataktan kalkmak 3 dakika
eli yüzü yıkamak 3 dakika
diş fırçalamak 3 dakika
aynaya bakmak-1 3 dakika
etek seçmek 3 dakika
bluz seçmek 3 dakika
kolye seçmek 3 dakika
küpe seçmek 3 dakika
etek giymek 3 dakika
bluz giymek 3 dakika
kolye takmak 3 dakika
küpe takmak 3 dakika
aynaya bakmak-2 3 dakika
fondoten sürmek 3 dakika
allık sürmek 3 dakika
far sürmek 3 dakika
rimel sürmek 3 dakika
aynaya bakmak-3 3 dakika
çanta değiştirmek 3 dakika
kemer takmak 3 dakika
ayakabı giymek 3 dakika
aynaya bakmak-4 3 dakika
kapıdan çıkmak 3 dakika

toplam 69 dakika. bu arada bu 69 a hiç takılmayın tamamen rastlantı.*
ha şimdi sorsanız derler ki: yanında bakımsız bir kadın ister misin? yani bizim süsleniyorlardır sözde ama biliyoruz ki kadınlar herşeyi öce kendileri için yapar.
muhtemelen gerçekleşecek olan olayın daha fazla hazza sebebiyet vermesini sağlamak sert dokunuşların temel nedeni.
sallamadığım anlaşılsın diye tam rakam vermedim, yüz kız üzerinde de denemedim ama malumun ilamıdır zaten. arkadaş bu kız milletinin genlerine mi işlemiştir yoksa sonradan geliştirebildikleri bir özellikleri midir emin değilim. makyajdı, giyimdi, kuşamdı, çanta seçimiydi, tuvalete girip aynaya bakmacaydı falan bu liste uzayıp gidiyor. hatta abartılı bir inancıma göre bekleyeni olan kızların bindiği taşıtlar bile ağır aksak ilerliyor lan. evrenin tartışılmaz bir kanunudur bu ve çilesi, yükü erkeklerin sırtındadır. çoğu erkek ağaç olur, taş olur beklerken, sıkılır, mala bağlar. hayır yani beklerken bir yere oturayım diyorsun ne zaman geleceği belli değil, oturmayayım diyorsun yapacak bir aktivite yok. aslında bulacaksın parlak bir fikir, taksim'deki burger king'in orada bekleyen güruha sunacaksın arkadaş, parayı kırarsın lan. bugün beklerken organik meyve veren erkekler gördüm olm çok fena. benim bu konudaki yorumlamam bu kadar, hadi hayırlı işler.

http://galeri.uludagsozlu...l%C4%B1nmas%C4%B1-241179/
nedeni aşikardır.

bir şey içmeye gidelim mi?

gibi basit bir soru karşısında erkeğin aklında direk çay belirir.kadına gelince, o daha altına ne giyeceğini, üstüne ne giyeceğini, hangi ayakkabıyı giyeceğini belirlemek için uğraşacaktır hatta bazıları buluşmadan önce ne içiceğini de ince ince düşünür inanın bana itiraf eden birisiyle karşılaştım.
"öyle ince eleyip sık dokuyarak hazırlanmasınlar da, ugly betty'lerle mi sevişelim?" sorusunu uyandıran durumdur. güzel bir beklemedir o. şayet inadına bekletiyorsa, bekleyen kişi ile arasında bir acayiplik olması kuvvetle muhtemeldir.
hazırlanmaya başlama zamanını gerektiği kadar geriye almaları halinde kimseyi bekletmezler.
erkeklerin kaçınılmaz kaderidir. çocukken hep babamın sinirlendiğini seyreder çok takmazdım. şimdi benim o deliren kapıda.
alışılmış gerçekler arasında ilk sırada yer alıyor.
hazırım demesi şu demektir "kafadan + 20 dk" ekle. en hızlısına bile +15 ekle.
arkadaşlar birbirini anlamayan iki cins gibi davranmayı bırakalım artık.
evrim sürecinde kadınların zaman algısı belli ki farklı işlemiş.
size verilen süre dilimlerini kendinizce analiz edin.
ben 2 senedir her planda onunla aynı zamanda hazır olacak şekilde düzenledim hayatımı.
gafalar rahat amünyim.
ben karabukten ankaraya geliyorum o evden çıkıp benden önce gelemiyo banko bekliyorum aminakoyim.