bugün

yazarlara göre kadınları itici yapan unsurlardır.

ağzını yaya yaya konuşmak,
bebek taklidi yapmak,
sadece belirli bir konu üzerine konuşacak kadar boş olmak,
tırnağı kırıldığında sanki ölümcül bir kaza atlatmış gibi anlamsız bir ifadeye bürünmek.
dudak üstü tüyleri çıkmışken o bölgeye dikkat çekmeye uğraşırcasına dikkat çekici ruj kullanmak. sevgili hem cinsim fondöten bile kapatamıyor o bıyıkları.
makyajı abartıp iç cehpe boyası gibi ortalıkta gezinmeleri
kedi gibi mıy mıy mıy konuşmak.

bunlar kadınsılık değildir arkadaşlarım bunlar bildiğiniz 5 yaşındaki çocuk davranışıdır.
çok güzelsin gibi iltifat ettiğinizde ezik gibi değilim yea demeleri.
erkek davranışlarını sergilemesi, hatta ben erkek gibiyimdir diyince iyice batar, çirkef ise anlatmaya gerek yok.
kapalı ablalarımız için; boynu açık bırakan şallar takıp tek eli şalın içine, yanakla şal arasına koyarak dolaşmak. bu esnada diğer kolda da çanta vardır tabii, telefonda elde tutuluyor genelde.

iç çamaşırı boyunda şort giymek, bunu özellikle şişko kızlarımız da yapıyor, hoş bi görüntü değil.
Yanlış ya da özensiz makyajdır.
Akmış-bulaşmış rimel, bariz taşmış ya da uyumsuz renkte bir rujdansa, makyajsız olunması yeğdir.
küfür küfür küfür...
Küfür etmesi kesinlikle.
(bkz: ucuzluk)
tek geçerim. kadın dediğin biraz ağır olmalı, nerede nasıl davranacağını bilmeli ve elbette her yavşayan öküze yüz vermemelidir.
- ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum yeea... gibi cümleler ucuzluk ve sorunlu bir ruh halinin göstergesidir.
özetle erkekte olan özellikler hisler ve karakterdir. kadın erkeğin zıttı olduğu için erkek gibi olmayacaktır. hanım hanımcık narin kırılgan duygusal değilse...
dişlerinin sigaradan kapkara olması.
fotoğraf çekilirken dudak büzmeleri. *
yoktur. Her kadın çekicidir.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/208830/paraniz-mi-yok-tatile-mi-cikamiyorsunuz-bize-ne-amk
Boya kutusuna girmis gibi makyaj yapmak.
bazılarının kadınlığını her şey zannetmeleri. aslolan insanlıktır.
kötü parfüm. Parfüm özeldir, güzeldir. Ama kötülere yer yok.
Hayvan gibi sigara içmeleri.

işçi-amele gibi insanlara kötü davranmaları.
(bkz: koltuk altı kıllarını jiletle alan kadın)
abartı makyaj
vücut bakımının yapılmaması
kamil abiler gibi konuşmak
olur olmaz yerde küfretmek
mantıksız kıskançlık vs.
kadinlarin sevilmeyen detaylaridir. hele o faullerinin asagi dogru sakal gibi cikmasi varya o insana insanligini unutturuyor.
ulan önüne gelene yavşayan insanlar sanki türkiye değillermiş gibi itici yapan detaylar tartışıyor.

la bi meme çatalı verse, facebooktan dürtse itici yapan tüm detaylara sahip olması farkemiyor bu ülkede.
sigara içmesi arkadaş. leş gibi kokuyo bir de.
Yağlı saç.
geğirmeleri...

evet geğiren kız görürseniz hemen kaçın hatta 100 km yakınından bile geçmeyin bir daha.
erkek gibi konusmak ve davranmak.