bugün

(bkz: adına üzüldüm)
(bkz: tut ki öyle) * *

edit: sana vermeyerek en doğrusunu yapmışlar. *
Milenyumun yalanidir... Ote yandan gercek bir onerme olsaydi hayat cok daha guzel olurdu, butun insanalar daha zeki daha kulturlu, teknolojik olarak daha ileri bir irk olurduk. Nitekim elif safak hic dogmamis olurdu...
değerini bilen kişiyi zeki olarak kabul edersek doğru bir önermedir.
ya da zeki erkekler almayı biliyordur.
hiç sevgilisi olmamış kendini aptal yerine koyan veya bol sevgilisi olup kendin, yüceltmeye çalışan insan söylemidir.
kadınlar işini biliyor demektir.

ee erkek de olsa zeki olacak bi kere!
zeki erkekler "veriyorlar" gibi zeka düzeyini belli eden bir tabir kullanmadıkları içindir.
kadınlar paralı ve arabalı erkeklere veriyorlardırın bir başka versiyonudur.
büyük bir yalan. kadınlar, zengin erkeklere verirler.
yanlış bir genellemedir.
genelde insanlar kendi zeka seviyelerine yakın zeka seviyelerindeki insanlarla olan paylaşımları ve anlaşma noktaları daha çok bulunduğundan nufusun çok az bir kesmini oluşturan zeki erkekler sistem dışı kaldığından yanlış bir önermedir.
(bkz: erkeklerin çok zeki varlıklar olması)
(bkz: zeki ama calismiyor)
(bkz: aptallık kaçınılmazsa zevk almaya bak)
yaz aylarında taş gibi rus hatunların birçoğu doğulu olan ve yüzüne sıçmaya tenezzül edilmeyecek derecede çirkin ırgatlara vermesiyle çürütülmüş bir varsayım.
yataktaki yaratıcılığı düşündüğümüzde geçerli olabilecek bir genelleme.
penisindemi Iq suna bakan varmışş.oldu birde test çözdürsünler.
kadınlar yakışıklı erkeklere verirler zira zeka dışardan bakınca seksepalitesi olan, cinsel açıdan çekici görünebilecek bir özellik değildir.
cesare pavese inde buna benzer bi lafı vardı sanki ama hatırlayamadım hatırlayınca ekleyiveriyim.
sonuç olarak yalan yanlış bir tespittir.
(bkz: o hergele seni)
(bkz: zeki oldukları için tabi)
hahaha gelmeyin üstüme iyi değilim ben.
bir yandan doğru bir yandan yanlış olan önermedir kadınların tabiatı hiç bir zaman anlaşılmadığı için yada daha doğrusu dünyadaki tüm kadınların her birinin birbirinden istisnasız farklı olduğu için yanlış olan fakat kimi kadınlarından zeki erkeklere verdikleri için doğruluk payı olan önermedir eğer bütün kadınlar deseydin kesinlikle yanlış önerme olacaktı, hatta kadınları çözdüğünü zanneden buna dayanarak bir önerme yapan kişinin önermesidir, büyük ihtimal istediği kız kendisinden daha zeki birisine vermiştir ve bu önermeyi ortaya çıkarmıştır.
tüm erkeklerin kendini zeki sandığına göre ( ben hiç geri zekalıyım embesilim diyeni hiç görmedin herkesde Iq 137 dir) hepsinin sinsi sinsi sırıtacağı bana niye vermiyorlar o zaman diyeceği başlıktır.
tek düze, dar bakış açısına sahip er kişi yorumudur. yanlıştır. kadınlar erkekte asla zeka aramazlar. sadece zekaya önem veriyormuş gibi görünerek hedef şaşırtmaya çalışırlar. kadın için şişkin bir cüzdan, ev, araba ve erkeğin kolay idare edilebilitesi evlilik için yeterli kriterdir. erkekler kadında zeka ararlar, zira bulamazlar. hasbel kader buldukları da genellikle şişman, çirkin ve kompleksli olur. çünkü fiziksel açıdan elde tutulacak bir donesi olmayan hatun kişi kendisini zihinsel olarak geliştirip hemcinsleriyle bu şekilde rekabet etme yoluna başvurmuştur. o da kendince haklıdır aslında.
Doğrudur efendim. Alın size ispatı:
Polislerin ne kadar çapkın olduğu hali hazırda ortada iken, adamlar yeni yönetmelik değişikliğine gitmişlerdir ki, bu başlık için çok manidar.
--spoiler--
http://www.tgrthaber.com....b5-4a5c-a34b-604715895a7f
--spoiler--
(bkz: üniforma fantezisi)
yalan. kim söylüyorsa söylesin yalan. kızın biri çıksın, ben zekilere veriyorum, desin, elini de artık kutsal bir kitaba mı basıyor olsun, istediği şeye bassın, yine de yalan amk, inanmıyorum.

hayatımda belki de sadece yazlığımın olduğu yerlerde, bir de farklı şehir veya ülkedeyken piçleştim, onda da istediğimi aldım. bunu fark eden ben, zekilere de verip vermeyeceklerini düşündüm ister istemez. ama yok kardeşim, vermiyorlar. en azından 15-19 arası kızlar. git zeki takıl, sözlükte yazıyorum, belgesel izliyorum, starbucks'ta kahvemi içiyorum havalarına gir, mantıklı şeyler söyle; 15-19 yaş arası bir kız belki olmaz, ama 19+ olur.