bugün

Suçlu da olsalar, haksız da olsalar dilemezler. Çok duygusallar ya, hislerden en iyi onlar anlıyorlar ya hesapta. Özür dileme konusunda tam anlamıyla erkeklere dedikleri gibi öküz davranışları sergiliyorlar.
yanlış dileriz. hatalı olduğumuzu düşündüğümüz zamanlar da dileriz ama bazıları yaptıklarını hata olarak kabul etmez. bu kadın-erkek meselesi değil kişilikle alakalıdır.
özür dilemek/dilememek kadın ya da erkeğe göre değişen bir davranış değildir. kişinin karakterine ve yetişme tarzına bağlı. eğer haksızsam özür dilerim.
genelleme yanlış dileyenler de var baya bi. stilleri farklı ama. kimisi çaktırmadan özür diler.
kadınlar özür dileceği insanlarıda özenle seçerler ota boka özür dilemek olmaz.
gülmeleri yettiği için, sarılmaları yettiği için olabiliyormuş.
kadınlar da özür diler gerekirse.
(bkz: erkekler neden özür dilemez)
karşısındaki adama bağlı.. önce dön bir kendine bak sonra kendini sorgula sonra dön yine kendine bir bak.
yo dilerler, nereden çıkardınız ki...
özür dileyene denk gelinemeyen hallerin sitemi.

etki - tepki mekanizması,tencere - kapak senkronizasyonu.
cevabı içinde olan bir soru.
Bazı genellemeler neden saçma.
-yufka yürekli olmanız.
-gurursuz olmanız. Özür dilemese de bir süre sonra yüzüne bakacağınızı biliyor olmaları.
ne özürü memesi olan bir varlığın özürü mü olacak saçma sapan konuşmayın yürüyün şurdan...
Cunku haksiz olsak da kendimizi hakli cikaracak yetenege sahibiz.

Ne demisler önce lafa bakarim laf mi diye sonra gider mangoya bakarim indirim var mi diye. (tamam biraz alakasiz oldu ama seviyorum bu lafi)
Kadinlar erkeklerden ozur diliyorsa meali en kisa zamanda bunun hesabini misliyle sana soracagim demektedirler.
seviyorsa özür diler. haklılık haksızlık hepsi hikaye.
hatalıyım biliyorum ama özür dileme özürlüyüm . Onun yerine susup üzülüyorum.
Ozur dilerim demek sacma bisey zaten bardagi yere at kir sonra ozur dilerim hadi eski haline don de basarili oluyor mu. Bi yere gec kalirsin bisey unutursun o zaman ozur dilersin. Ozur dilemeyen kadin dogru yapiyordur.
şu açtığınız başlıklarda genelleme yapmasanız?
Çünkü kukuları + memişleri var, az iş değil yani.
Haklı olan kimse ozur dilemez,haksizsa ozur diler ve aynı olayı bir daha tekrarlamamak için ozur diler,laf olsun diye değil.
(bkz: pussy wins)
Kadınlar iş boka sarmazsa şayet, evet; özür dilemezler. Bunu durumu açıklayabilmek için arşa yükselmek gerekir.