bugün

Gerçek bir sevgi ve ilgi.
aslında kadınlar herşeyi ister. ama bilinçsizce.
kadınlar ilişki için 3 şey ister:

1.güven

2.ilgi

3.sevgi, dürüstlük, para, sadakat, iltifat, çiçek, aşk, ayakkabı, çanta, araba, ev, mutfak takımı, mobilya, kemer, toka, takı eröeöreöröereöreeröreereröererööööö.
para para para, alışveriş alışveriş alışveriş, sex sex sex, zengin ve aptal bir koca.
sasirtilmak ister efendim. Ozunde heyecan arayisi yatar bu sasirtilma isteginin. Gecenin bir yarisinda elinde bir buket cicekle kapida belirmenizi ister. Ya da alakasiz bir zamanda gelen seni seviyorum mesajlari ister. Basittir heyecan katmak. Ha erkekler bu konuda cok yetersizdir, o ayri.
kadınlar...enteresandırlar...
sadece eleştirmek değil gayretim, benimkisi eşime dair bilimsel bir yaklaşım aslında ...

anlata bilmek biraz zor, bir cümleye bir kelimeye sığdırmak imkansız gibi dursa da... kadınlar için doğru kelimeler ''değişken olmaları'' dır...
hani şu yeni teknoloji ile birlikte, internet üzerinden yapılan bankaclık işlemlerini, telefona gelen anlık şifrelerle ve ya şifre üreten harici şifrematiklerle, yapabiliyoruz ya artık... onun gibi bişey bu...

kadınlar... değişkenler... farklı zamanlarda; aynı yapıdaki, aynı konuda, aynı kişiler için 'ayrı' davranabiliyorlar. bu farklılık için hesap sormak en anlamsızı. zira, kendilerince sağlam dayanaklar icat edebiliyorlar anında, çünkü inanıyorlar o şeye... hakkaten değişiyorlar yani...

kadınların şifre üreten şifrematiklerden farklı yanları var elbet... değişirken, ne yönde değiştiklerine dair ipuçları bırakıyorlar geride. sizin, ''ben bulamadım bu işin çözümünü'' demeniz olasılıksız. çünkü bariz ipuçları var geri de, sizin için bırakılmış. onları tek tek değerlendirmeniz gerekiyor. yok sayamıyorsunuz, gecenin bir yarısında bile. daha önce bulduklarınızla karşılaştırmalısınız. sisteme girecek yeni şifre ve parolalar bulmak zorundasınız... tabi hep doğru yolu izleyemiyorsunuz. ard arda hatalı şifre girişlerinde tepkileri artıyor. bir süre sonra sizinde tahamül sınırlarınızın zorlandığını hissediyorsunuz. ama çıkışı bulmak zorundasınız. düşünün ki, bir yangın sarmış etrafınızı ve yangın merdiveni buralarda bir yerde, aramaya devam etmek şart!

ve yine örneğin, bir demet çiçek; bir sürü sorunu o anda çözüp, sevgi sözlerini havada uçuşturuyorken... bir kaç saat sonra, çiçeğin çok güzel olmasına rağmen! papatya değilde gül alınmasının gerekliliği hususunda laf yiyorsunuz. yani, biraz üstününe gitseniz olayın, bir demet papatya aldığınız için sürtüşme yaşabilirsiniz. zira güller daha güzel kokmaktadır. ve siz bunu atlamışsınızdır. belki o gün özel günüdür onun, belki sizi affetmeye hazır değildir. ama fark etmez. hatalısınızdır.

nihayetinde kadınlar... değişkendirler...
ve ben artık atm'lerden sabit şifremle işlem yapmayı daha çok sever oldum...

eldennegelirnotu: eşimin bu satırları okuması pek olası değilse de; bakmayın, yinede seviyorum onu...
benim bu konuda tek bir düşüncem var sayın arkadaşlar. bu düşüncem; "kadınlar dürüst bir erkek ister" düşüncesidir.
müthiş bir romantik-komedi filmidir. mel gibson helen hunt basrolde.
sevdikleri erkekten yoğun bir ilgi.
(bkz: power).
*****.
güvenmek

dürüstlük

sadakat

ve en önemlisi ilgi

vb...
aptal olmanızı isterler.*
cevabını kadınların dahi bulamadığı bir sorudur. çünkü istekleri sürekli değişmekte ve artmaktadır.
şeriat ister...(( şaka şaka tabii...))
http://www.facebook.com/photo.php?v=105133416260983
kendilerine iltifat edilsin isterler, gerçeği yansıtmasada iltifat etmekte birbirinizle yarışınız efendim.

bakın şimdi ben buradan iltifat edeceğim dökülecekler.. " beril sen dev bir kedisin! bu konuda seni ikna edeceğim ben.. "
istenmeyi ister.
ayrıcalıklı bir kadın olduğunu duymak.
Belki bir kadın yanıtlasa daha iyi olurdu ama benim naçizane tecrübelerim diyor ki bir kadın ne istediğini söylediğinde daima istediğinin tersini seçer. o yüzden buraya bakıp da kız tavlamak isteyen yazarlar kızların ne istediklerini öğrenin ve onun tersini yapın. kız sizindir. tavlama esnasında değil aslında. başlangıçta istediği gibi biri olun sonra tam tersi. sizden asla kopmaz. siz ne kadar kötü olursanız o kadar iyi olursunuz. iyilikten maraz doğar. her daim kötü davranın. inanmayan denesin arkadaş. haksızsam istediğiniz kadar sövün bana.
(bkz: ne istemez ki)
kendilerinin de bilmediği soru.
Bir soru cümlesidir ''kadınlar ne ister''.

kadınlar,

senin zengin olmanı aynı zamanda fakir bir serseri gibi takılmanı ister;
mütevazi olmanı zaman zaman ukala takılmanı ister;
onlara karşı hem kibar olmanı aynı zamanda maço davranmanı ister;
senin ilgini ister aynı zamanda rahat bırakmanı ister;
hem evine bağlı olmanı ister hem de çapkın olmanı ister;
senin sevgini ister aynı zamanda sevgisizliğini ister.

kısaca herşeyi ister kadınlar ve bir gün herşeyine sahip olup sikitirip giderler.
Güzel olmak ister.

Bu güzellik ömür boyunca kalsın ister.

80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini ister.

Dünyanın en güzel kadını olduğu cümlesinin dakikada bir söylenmesini ister.

Yere bakıp bir milyon yürek yakmak ister.
Sevgı ıstıyoruz ya sevgı. Baska bısey ıstemıyruz, bızı sevın, o yeter. Cok mu sey ıstıyoruz sankı.