bugün

Olmasaydık keşke. Bu kadar çileye bir de aşk eklenmese iyi olurdu tanrım.
Yok be olum! Aşıklık erkek işidir. Ozan bile erkek ismi.
Tiyatro olma ihtimâli % 99.9 dahi olsa da yine de olabilir...

(bkz: Kadınlar sadece gerçeğe inanırlar)

(bkz: o gemi hiç gelmeyecek ismail)
Olmaz bence bu ülkede. Biz bir fransız devrimi göremedik. Cahil arapçı osmanlı yıllarca kafesledi bu ülkeyi. Bizde aşk yok çıkar ilişkisi vardır.
Kadın aşık olmaz maşuk olur. Aşık olan daima aşkını arar, deli divane gezer, yerinde duramaz. Maşuk olan da aşık olunmayı ister ve bekler. Erkek sever, kadın sevilir.

Bunun doğal süreci budur. Şimdiki zamanda aşık olduğunu söyleyen kadınlar veya aşık olunduğunu zanneden erkekler maalesef bozulmuş bir düzenin kırık çarklarıdırlar. Bunun sosyolojik etkilerini düşünmeyi size bırakıyorum.
Kadınlarda aşk yoktur enine boyuna bakmak vardır.
Şimdiye kadar denk gelmedim. Bu burada dursun.
ask fiziksel bir kanundur, tibbi ismi obsesif kompülsif takintidir, limerens diye de gecer.
kadinlar da ise evrimsel olarak hipergami hastaligi da mevcuttur, yani kadinlar erkeklerden on defa daha karisik hasta.
asik olmak icin gerekenler = düsük dopamin seviyesi, düsük serotonin seviyesi, oksitosin üretimi

sonuc-> kadinlar erkekler gibi asik olmazlar, kadinlar sadece kiskanirlar, kiskancliklrindan ötürü arap bahari gibi savaslar baslatip insanligin sonunu getirirler, hatta erkekleri wuhan pazarina sürüp korona virüsünün ortaya cikmasina yol acarlar.....
Aşkın kendisinin bir obsesif davranış olduğu kanaatindeyim ve kadın, erkek bu rahatsızlık herkeste olabilir.
bir belgeselde görmüşlüğüm var.
keşke olmasa bu nedir kardeşim ben kötü kadın rolü seviyorum aşka gerek yok.
olur gibi görünür gerçekte asla olmaz.. ruhunuzu okşar evlenir çocuk çıkarır belli süre sonra boşanmak için dava açar elinizdeki gayrimenkullere çöker nafaka alır the end.
Kadınlar aşık olmuyorsa ben neyim armut mu?

Olurlar, çok da güzel severler. Size sevmeyeni denk gelmiş.
ya ulaşamıyacakları birine ya da kendilerine yakışmayana. ortası yoktur bunların . her iki halde de salya sümük !
bana göre olmuyorlar menfaatleri nere onlar ora. birde nerde bunları üzen kötü davranan varsa onlara aşık mı desem sevmemi desem.

sonra sosyal medyada ağlıyorlar laf sokucu paylaşımlar yapıyorlar.

abi nasıl aşık ediyorsanız taktik verin. tipim falan yerinde başta seni seviyorum diyip sonra mantık evliliği yapacam falan filan iyi davranıp üzmüyorum ondan olabilir mi ?
Tek dertleri kendilerini kandırmaktır, tatmin etmektir. Yani aşık olmazlar.
görsel
Kadınlar her zaman manipüle edemedikleri erkeklere aşık olurlar.
Yani sizi kışkırtıp, sinirlendiremez ve kontrol edemezlerse deliye dönerler.
işte bu noktada aşk başlar.
beni manipüle edemedi diye aşık olan beyinsiz bana aşık olsa ne olur, olmasa ne olur...

inşallah önerme doğru değildir..
Olmasınlar yav olunca götü başı dağıtıyorlar.
46.

Aşk yok.

Ent.
Oluyoruz ne yazık ki.