bugün

olur oğlum yaaa, hem de çok sağlam arkadaşlık olur. aklınız fikriniz çükünüzde.
seks eyleyecekleri için seksi bir arkadaşlıkları olur.
Kısa süreli olabilir, uzun süreli imkansız. Aklı şeyinde diyenler mevzuyu tam bilmeyenler, ufaklık kontrolü ele alacak bir an bulur illa ki. Olay sadece seninle de kısıtlı değil ayrıca.
Kadın erkek sevgililer ayrılınca arkadaş kalabiliyordu. Sevgili olmadan da arkadaş olunabilir bu mantıkla.
Gece gece zeka fışkırıyor gene.
KANKA diye bir şey yoktur kızlar.

Arkadaş olarak gördüğünüz erkek Sadece DOĞRU ANı bekliyor.

Onun da penisi var sonuçta.
Olabilir. En azından ben olabiliyorum.
Yok öyle birşey. Illa ki o arkadaşlıktan birisi diğerine meyil eder, gönlü kayar bize masal okumayın.
Kadınla erkeğin öz kardeş dahi olmasının birşey değiştirmediği dünyada böyle bir arkadaşlıktan söz edilemez artık benim için.
olunmaz.

şimdi gidin ve seninle yatmak istiyorum diyin tüm kankalarınıza.
bir tanesi reddederse gelin beni sikin arkadaşlar.

ama siz öyle düşünmüyordunuz değil mi?

yapacak bir şey yok. erkekler böyledir.

sen öyle değil misin lan? diye sorarsanız.
çevremde kız bulundurmuyorum.
boş kalabalıksınız.
hayatımdaki tek kadın eşim olur. o kadar.
yakın arkadaş olmaz.
sonu yatakta pişmanlık ile bitecektir.

abazaları tenzi ederim, zira onlar ahtapotgil.
Kadın başka bir erkeğe alenen aşıksa olur.
ya bi bitmediniz. siz olamıyorsunuz diye herkesin olamayacağını nereden cıkarıyorsunuz.
erkekle şaka dövüşe,
kadınla şaka sikişe götürür.

olamaz.
Elbette olur hatta hayvanla bile.
Pek tabii Olur. Benim var örneğin. Ara ara niyeti bozar gibi olsak da var yani.

# bütün dünya buna inansa, bir inansa...
Olur. Gayette güzel olur bence. Ama sonrası sevgililiğe dönebilir orasını karıştırmazsak güzel arkadaşlık olur.
Olabilir diyen kadınların hepsi evlendikten sonra, kocalarının hiçbir kadın arkadaşı ile görüşmesine izin vermiyor. Kimse boş boş konuşmasın erkek ile kadın arkadaş olmaz. sadece iki taraf bekar ise kısa süreli arkadaşlık olur.
imkanı yok.
Olur. Kendimden birçok örnek verebilirim.
Üniversiteden arkadaşım, dünyadaki en kaliteli insandır. Bir tane yanlış hareketi yoktur. Hiçbir zaman beni hayal kırıklığına uğratmayacağından adım kadar eminim.
işyerinde bir arkadaşım var. Tanıdığım insanlar arasında en merhametlisi. Üzgün olduğunu sezsin, sana hissettirmeden bile seni iyileştirebilir. Derdini dinler, destek olur.

Kadınla kadının nasıl arkadaş olması mümkünse, kadınla erkek de arkadaş olabilir. ikisinin hiçbir farkı yok gözümde.
görsel
Olabilemez elbet bir sorun çıkar o gene sevgili olmakla biter. Hee iş arkadaşları var o ayrı tabi. iki bireyde başkasıyla evli olması hasebiyle bir saygılı duruş oluyor.
Kadınla erkeğin arkadaş olmak istediği şeye göre değişir. Sincapla belki olabilirler ama çöp kovası biraz havalı olabilir onlar için.
bağlama bağlı, olablir ayrıca friendzone'a da düşebiliyosun filan.
Sonunda sevgili oluyorlar. Nereden mi biliyorum. Tabi ki kavak yelleri dostum. Olay sevgiliye evriliyor her zaman.
Ekşi de olur.
Uludağ'da olmaz.
Lan burası son iki yıldır hepten seks oldu.
Şaka bir yana
Gayette olur.
Fakat bu yaşınıza ortamınıza karekterinize göre değişir.
Abazan ve varoş normlarında yetişmiş
Muhafazakar çevrede yaşayan erkekle arkadaş olunmaz.
Yine kezban zihni taşıyan kenarın dilberleri ile de arkadaş olunmaz.
Özellikle bu tip kızlar herkesin tek derdinin kendisini beğenmek ve daha sonra sikmek olduğunu düşünürler.
Maalesef iki kesim toplumun yüzde 90 kısmını oluşturuyor.