bugün

Gayette güzel Olurlar.
Hele benim gibi yengeç burcu ise; birbirlerine sarılıp kardeş kardeşte uyurlar.
Ateşle barut yan yana durmaz gibi saçmalıkları bırakın.
Ben defalarca durdum. Olay zihinde bitiyor.
Ayrıca victor Hugo'nun söylediği gibi:

Sadece bedenleri, şekilleri, görüntüleri sevenlere ne yazık. Ölüm her şeyi yok edecek.
Ruhları sevmeyi deneyin.
olabilir ama eğer ex sevgiliniz ya da takıldığınız insanla olmaz kandırmayın kendinizi ya da başkasını.
olur da olmaz..

her iki tarafın da bağımlılıkları varsa hele, o arkadaşlık karşılıklı cilveleşmeler vs. ile uzar gider..
Iki tarafta sınırlarını bilip , dikkat ederse olunabilir , burada mesafe giriyor araya. Fakat iyi anlasan iki insan zamanla yakinlasir , illa ki bir çekim olacaktir. Arkadas olur fakat çok yakin arkadaş olamazlar.
olur tabi lan. seks de yapabilirler ayrıca. seks kötü birşey değil ki. seks yapıp hem arkadaş olabilirler. ille de sevgili olmak gerekmiyor ki seks yapabilmek için. araya saçma kıskançlıklar, kaprisler girmediği sürece arkadaşlık ve seksin bir arada yürüyebileceğine inanıyorum. cok seks dedim, hiç seks olmadan da bir kadın ve bir erkek arkadaş olabilir. seks sadece fazla "over rated" önemsiz bir detay. olursa olur, olmazsa olmaz. hiç kafa yormaya değmez. akışına yaşanır arkadaşlıklar.
vıcık olmadığı taktirde elbette olabilir. gözlemlerimden kesin çıkardığım şey, bu iki cinsin çok yakın arkadaş olarak kastettiği genelde her absürtlüğü barındırıyor ve bu arkadaşlıklar aptal bir hal alıyor. bir kere cinsi olarak sizi her yönden algılayabilecek kişi hemcinsiniz diye düşünüyorum sonuçta insanın mahrem problemler ya da duygularını paylaşmaya da ihtiyacı olabiliyor hayatına dair bunu karşı cinsle alelade paylaşmayı doğru bulmuyorum. öteki taraftan özellikle ergenler ve sapıklar güya arkadaşları arasında eline koluna sahip çıkmıyor bu da arkadaşlığın sınırlanırını aşıyor bana göre. ne bok yiyorsanız yiyin.
başka coğrafyalarda olabilir ama bu coğrafyada olamıyor. sadece cinsellik değil mevzu. bu ülkede bir erkek ile bir kadın fazlaca iletişim kurarsa mutlaka arada ya duygusal ya fiziksel bir istek, bağlanma adına ne dersen ondan oluşuyor. erkek rahat dursa kadın duramıyor.

coğrafya derken bizim ülkeyi kast ettim orta doğuda işler çok daha fena. orada kadın direkt ( affınıza sığınarak ) mal olarak görüldüğü için bırak erkek ile arkadaş olmayı erkeğin diz seviyesinde bile eşit görülmüyor. kadınsa ve nefes alıyorsa erkeğin kölesi olacak. 10 ayda bir çocuk da doğuruyorsa işlevini tamamlıyor.
Cinsel açlığın moZambik'i nadide sözlüğümüzde tartışılan bir diğer mevzu.

sizin gibi homo erectuslarla arkadaş olacak kıza acırım.

Aynen öyle...
Olamaz. illa o kan kaynıyor aga.
çok fazla kız arkadaşım var ve hiçbiriyle seks düşünmüyorum.
nasıl ki mehmet'i sikmeyi düşünmüyorsam, arkadaşım olan ayşe'yi de sikmeyi düşünmem.

zira adam olana bu yakışır.
iki karşı cinsin arkadaşlığının altında içgüdüsel bir arzulama mutlaka vardır. arkadaş olabilirler elbette ama birlikte alkol almasınlar mümkünse.
Olabilir. Ben sadece aynı ev içerisinde yaşayan bir kadın ve bir erkek için hep arkadaş kalabilecekleri yorumunu yapamıyorum. Sürekli bir şeyler paylaştığınız kişiyle ortak bir sürü şey sevdiğinizi keşfettiğinizde her gün daha çok yakınlaşıyorsunuz. Sonrasında arkadaşlık farklı bir boyuta doğru ilerleyebiliyor. Ev arkadaşlığı dışındaki ortamlarda ortak bir sürü şey sevdiğinizi keşfedip yakınlaşsanız bile yine o arkadaşlık çizgisini aşmadan arkadaşlığınıza devam edebiliyorsunuz.
Niye olmasın? Niyetin belli olduğu sürece yanlış anlaşılmaya açık toplara girmediğin sürece gayet de olur. Flörtleşip flörtleşip ama ben seni arkadaşım gibi görüyorum derseniz olmaz tabi.
Anadolu irfanına sahipseniz mümkün değildir.
modern medeni gelişmiş ülkelerde evet gerici dinci ülkelerde olmaz.
arkadaş olarak başlaıp arkadaş olarak devam edebilir.
arkadaş olarak başlayıp cinsel uyum içinde evliliğe kadar gidebilir.
cinsel yakınlaşma ile başlayıp, tekrar etmeme kararı verilip arkadaşlık olarak devam edilebilir.
Küçük bir istisna dışında olamazlar. Illaki taraflardan biri yavsar.
Olur altı yıldır oluyor en azından siz kaç senelik soruyorsunuz?
Olabilir ama ilişki karşılıklı cinsel etkileşim ile başlamadıysa bile ilerleyen zamanlarda aradaki enerji ve etkileşim ile ister istemez cinsel yakınlaşmaya götürecektir.
olamaz. modernlik adı altında bazı şeyleri itelemeye çalışıyorlar kanmayın. Sırf kızların erkeklerle arkadaş olma olayına kıl olduğum için uzun süredir ilişki yaşamıyorum hem onları hem kendimi düşünüyorum yoksa elimden bir kaza çıkacak.
Olamaz..miniyle gelcek kız way canım arkadaşım diye sarilcak adam dışından arkadaşım çekerken numaradan içinden alevler sacicak yazık degilmi o erkeğe eziyet yani.
"olamaz. illa evlenmeleri lazım."

diye yorum yapmamız beklenen bir başlıktır.

Olabilir kardeşim, iş arkadaşı diye bir şey yok mu? orada da konuşup kahve içip dertleşmiyorlar mı? nerde yaşıyoruz?
olabilir. nokta.
denedim kiz çok çirkinse olabiliyorum ben. Ama çok yuzeysel.
ikisi de birbirini duygusal ya da cinsel açıdan çekici bulmuyorsa gayet de olabilirler. ama içlerinden birinin diğerine karşı hisleri varsa, işte o durum çok zor. Bir yerde patlak verir.