bugün

Seksilik yada sevimlilik arayan erkek olabilir.
Benim o. Kadında güzellik aramaya gerek yoktur kadın zaten güzeldir.

Dünyanın en güzel sanat eserine bakmayı bilmeyen bir öküze sorsan değerini bilemez.

Kadından, Adam anlar.
Uyuşan iki adet beyin? Ya da bir miktar parası olan Bülent Ersoy?

Yok bunlar değilse, geceleri yatarken Barbara-manken olan-hayalleri kurmayı bırakıp dengine yönelen erkektir. Bkz: farkındalığı yüksek erkek
güzel kadını bulmuştur, aramayı ondan sonra bırakmıştır.
Günümüzde çirkin kız yoktur, estetiksiz, shopsuz, parasız, makyajsız kız vardır.

O yüzden biz de karaktere bakıyoruz ama ben halen aradığımı bulamadım.
yakışıklı değildir. kendinde olmayan güzelliği başkasında aramanın saçmalık olduğunun da bilincindedir.
Kendini aşmış, güzelliğin bir fayda sağlamadığı olgunluğuna kavuşmuş erkektir. Kafa yapısının uyumu, hayata bakış açısı, ortak ilgi alanları gibi kriterler üzerine yoğunlaşarak hayatına giren kişiyi seçmeye yönelmiştir.
Olduğuna inanmıyorum çünkü bütün erkekler kafayı dış görünüşle bozmuş durumda.
Çirkindir.
nefes alsın yeter felsefesini benimsemiş erkektir. evet.
benimdir. cidden aramam. seviyorsam ruhu, kalbi için severim.

ayrıca kız arkadaşım gerçekten güzel bir kız. güzel olmasaydı da severdim tabi. şimdi yaşlandıkça güzelliği gidecek, sevmeyecek miyim o zaman.

canımı sıkmayın.
kendine güvensiz erkektir. net.
(bkz: fotoğraf çekmeyen japon)

Güzellik aramaz, eli yüzü düzgün olsun yeter.
nşa( normal şartlar altında) olmayan erkektir. kadınlarda bu yüzden makyaja yöneliyor sanırım. baya baya danışıklı dövüş bu, eheh.
Sevgiye ve aşka inanan erkektir.
Helal olsun sana koca yarekli adam helal.
nick altıma tanım diye girersiniz bu başlığı.
Kesinlikle kadini para icin tercih etmistir.
Sahsen bir erkek olarak karsimdaki kadin istediği kadar egitimli veya kültürlü olsun görünüs olarak tatmin etmiyorsa sikseler yanasmam kendini kandirmanin bi luzmu yok.
Kadini kadin yapan zeka, ahlak ve güzelligin birlikteligidir.
ananem de güzelmiş ama yaşlanınca buruş buruş. velhasıl; yüzü güzele doyarsın da, gönlü güzele bir ömür doyamazsın.
Kendisini tanıyordur. Giderim neyki gelirim ne olsun havasındadır. Yada kadının zenginini tercih ediyordur. Bunu yapıyorsa akıllı erkektir 10 sene sonra karısı her türlü çirkin olucak en azından parası olur. Bazı erkeklerde şair kız sever edebiyatçı iyi seven kız sever belki onlardandır bende bunlardandır isterim ama zor iyi seven kızı değil paramızı sevenlere denk geldik hep nedense.
O değil de Aşık Veysel, "güzelliğin on para etmez, bu bendeki aşk olmasa" demiş ama o güzelliği hiç görmemiş. Garip.
eski sevgilidir. en son kendisini bir balinayla görmüştüm. *
varsa beni bulsun evlenelimdir.

(bkz: kaymayın yeter erkeğim)

(bkz: durduramıyoruz)
Ağır abaza.
güzelliği kadında arıyordur.

ezberleyin bu dediğimi kullanırsınız sevdiceklerinize.