bugün

Olur. Neden olmasın?
Karısının bir erkekle yakın arkadaş olmasını kabullenebilen bir erkek yoktur varsa gavattır. Kızlarda bu duygu nasıl bilmiyorum ama istemezler heralde.
Bir süre olur. Daha sonra bir sabah aynı yatakta uyanınca, '' napalım artık sevgili olalım'' diye devam eder.
kız tarafı elini eline sürter, sonra yanlışlıkla oldu afedersin falan der. zordur ama yürütülebilir.
olur , iyi olur. kadınların bakış açısı çok farklı olabiliyor. buda bi renk katıyor arkadaşlığa. yeter ki insan olsun çoğu delikanlıdan daha iyi arkadaşlık yapan kadınlar gördüm.
Olur olur. Her varlığa cinsel anlam da bakmayan erkek te var kadında.
arkadaş olur. fakat yakın arkadaş olmaz gibi geliyor. birbirinin davranışlarından hoşlanan, birbirine güvenen 2 karşı cins insan ne kadar yakın arkadaş kalabilir bilemiyorum.
olabilitesi yüksek durum olsa da arzuların şelale olması sonucu yatakta bitecek eylemdir. evet..
Olmuyor, taraflardan birisi illa ki karşısındaki kişiye farklı duygular besliyor.
ben olamadım hep bir yerden sonra farklı yaklaştılar.
yadırgamıyorum ama olmuyor sanırım.
Olur aslında ama bizde olması çok zor bir hadise.
''Neden olmasın ki'' dediğim durumdur.
Çok da güzel olur, hemcins arkadaşlığından daha gerçekçi ve samimidir hiç olmazsa. Merak etmeyin kavak yelleri dizisinde değiliz, istisna olmadıkça kimse arkadaşından hoşlanmıyor, bir süre sonra kardeşiniz gibi görüyorsunuz çünkü.
Kankilerim ya seviliyorsunuz kalp.
(bkz: sprite tan acımasız gerçekler)

not: bkz. entry 14.
yahu en iyi arkadaşlık zaten kadın ile erkek arasında olduğu için sex diye bi şey var.

erkekler erkeklerle yapılan arkadaşlıklarından, kızlar kızlarla yapılan arkadaşlarından çok mu mutlu ?

hiç sevişmesen bile bu iki karşı cins gerek esprileri, gerekse de hayat tecrübeleriyle en güzel kol kanadı birbirlerine gererler.
Olur ama arada bi ince çizgi var o çizgide kalmak lazım 7 senelik kanka muhabbetindeki iki arkadaşım 4 ay sonra evlencekler demek neymiş yeterince kanka olamamışlar :d

Dipnot:çizgiyi aşıp sevgili muhabbetine getiren kız tarafıydı
olmaz olamaz. kadın orospu olur erkek sikici.
Eğer iki tarafın da mutlu bir birlikteliği varsa olur. Yaş farkı büyükse de olur.
Olur.
Bin tane kız arkadaşım var, ne ben bi gün hatunlara farklı gözle baktım ne onlar bana.
insana kadın erkek gözü ile bakmaktan vazgeçip karşımızdakinin bir insan olduğunu kavradığınız zaman herkes herkesle arkadaş olabilir. duygular her zaman kayabilir böyle bir durum olabilir fakat gayet arkadaşça ilerlemekte mümkündür. kaç tane kız arkadaşım var bazıları ile çok uzun zamandır arkadaşız hiç birine de o gözle bakmadım ve aramızda hiçbiri ile özel bir olay gerçekleşmedi. önemli olan herkesin yerini ve sınırını bilmesi.
Ne zaman bir kız arkadaşım ile sohbet ilerlese muhakkak suret ile duygular yön değiştirmiş olup, aramız bozulmuştur. Dolayısı ile karşı cins ile fazla samimi olmak uzun vadede imkansızdır.
insanlarsa olurlar kardeşim bilgisizce atıp tutmayın artik.
olur tabi de bir süre sonra ya biz bu kadar iyi arkadaşız neden sevgili olmuyoruz diye düşünüp genelde yakın arkadaşlıktan sevgililiğe evriliyor. uzun süre yakın arkadaş olarak kalan görmedim ben şahsen.
olur elbet ama bu durumun aşka dönüşmesi nadirdir, sınırları iyi bilmek gereklidir. arkadaşla aşka geçmek olayları zaten biraz sıkıntılı iştir. kadının kafasında duygusal olarak tartıp, ölçüp, biçip kabul etmediği, oluru olmayan şey olmaz. emin olmadan hareket edilmemeli, arkadaşlık da kaybedilmeyecek kadar değerlidir.
olmaz olamaz imkansız.