bugün

Böyle bir şey olduğunu düşünmüyorum. Belki bazen erkek bir tık kadından öndedir, yanı kanun önünde eşittir hakları eşittir fakat erkek bir adım öndedir.
Yazdığı hikayeler ilkokul ikinci sınıf seviyesinde olan veledi zinalar tarafından eleştirilen önerme. Oysa onun annesi götünün yarısını gösteren mini şortuyla izmir caddelerinde iş ararken babası tam da yanında geziyor diye bir rivayet var.
kesinlikle tartışılamayacak doğru tespit. kadının dinimizde söylendiği gibi erkeğe hizmet için varolduğunu biliyoruz. kadının vasfı bu.

(bkz: kadın köledir)
islamiyet koleligi kaldirmistir.

kocalik gorevlerini yerine getiren kocaya kadin itaat eder. kimse kimsenin kolesi degildir.
Ataerkil bir milletiz durum budur.
kadın ve erkek birbirine eştir.
ne kadının erkekten
ne de erkeğin kadından üstünlüğü vardır.
üstünlük sadece takvadadır.
Yeri gelirse kolesi olacagimiz gibi,
Yeri gelince efendisi de oluruz.

Sizden ogrenecek degiliz.

Feminist damarim yandi.
kadının köle olduğu yerleri yazıyorum;

evde köle,
işte köle,
sokakta köle,
yatakta köle,

bir tek tuvalette köle değil. (basurlular hariç)

merak etmeyin ölünce kurtulacaksınız.
Kadını erkeğin kölesi sanan gerizekalıların ortaya s*çtığı önerme.

Anan da babanın,
Kız kardeşin kocasının,
Kızın damadının kölesi o halde.

Kabul ediyorsan gavatsın.
Etmiyorsan şerefsiz ahlaksızsın.

Allah sendeki aklı alsın, hak edenlere dağıtsın.
Ulan bu köle etme merakı nerden çıktı arkadaş. Hayır başlığın amacı ne çözemedim.
o yüzden mi deneme modeli olarak yapılan erkeğin kaburga kemiğinden harika yaratıldı?
doğru önerme.

şurda kadınları savunup artı oy kasan dallamalar evdeki işleri, yemeği kim yapıyor bi söylesin. evde bütün işleri annesi yapar gıkı çıkmaz burda kadın-erkek eşittir geyiğiyle prim yapma peşinde. lan kadın erkek eşitse evdeki işleri niye anneler yapıyor?? çünkü kadın eşine ve ailesine hizmet etmek için yaratılmıştır. köle belki doğru bir kelime olmayabilir. kadın kocasına zorla değil zevkle hizmet etmelidir.
lütfen bdsm eğiliminizi başka yerlerde tatmin ediniz.
Şimdi şurada kırbaçlar ve kelepçeler üzerine uzun hikayeler okumak istemiyoruz.

(bkz: gidin uzakta sevişin)

(bkz: olan var olmayan var)
Şimdi ";y, o zaman, Ananı, bacını, senin karıyı ver de köle yapalım" diyeceğim, çaylak olacağız!!!
Sallandırmak lazım böyle düşünenleri.
kadın erkeğine itaat edendir.
ikisini bir yaşatan Rabbimizdir.
(bkz: kadın köledir)
olmayan durum. tam tersi olabilir. çünkü erkekler bir amınve amlının peşinden aylarca koşturur.
genelde yobazlar da görülür ve kişiye göre değişir.

şahsen benim için baş tacıdır.
islami açıdan bakarsak kadının erkeğin tamamlayıcısı olduğu söylenir. erkeğin evi geçindirme gibi bir görevi vardır ancak kadının böyle bir görevi yoktur, ayrıca kadın yapısı açısından erkekten daha güçsüz olduğu ve erkeğin bu sebeple kadına bakmak zorunda olduğu belirtilir. kadının görevi ise çocuklarına bakmak onları müslüman gibi yetiştirmek ve erkeğe hizmet etmektir ha bu kölelikmidir bu kararı kadınlar vermeli.
bunu diyen hiç evlenmemiş bir ergen belli, evlende bir bak kim köle kim efendi.
evlendikten sonra sadece kadının kölesi olsak iyi 2 yaşındaki sabi sübyan bile efendin oluyor amk.
köle senin babandır, yavşak.
Doğanın kanunundan ibaret olan bir gerçekliktir.

Kadınlar,ikinci sınıf varlık olmaya mahkumlardır.
Kadınlar insandir , erkekler insanoğlu ( Neşet baba)
Erkek de köledir kadın da köledir. Herkes kendi ihtiyaçlarının kölesidir.