bugün

kadir mısıroğlu, aslında khodor moisoghli'dir ve gizli yahudidir.

Misyonu herkesi yahudi ilan edip beni israilin soyunu devam ettirmektir.

(bkz: Lanetullahi aleyhim)
(bkz: freak show)
deli olduğu hakkında belgeler var diyorlar doğru mu bu?
attığı o kadar iftira yanına kar kalmayacaktır.
tescilli deli, maraş külahçısı kadir popcornoğlu
görsel
Gülmek için arada bir izlediğim maraş dondurmacısı amcadır.
görsel
Aktroll.
Ne zaman gündemde kötü şeyler olsa, ne zaman ülke zararına olaylar olsa ortaya çıkıp olmayan aklıyla gündem değiştirmeye yarayan kukla kişilik.
Zerrece değeri yoktur.
Göt kıllarından sadece bir tanesi.
yakında şunu der. obama da aslında odun koydum sobama kod adlı bir islam ajanıdır.
dünyanın en iyi tarihçisi hocaların hocası. taktığı fese laf eden çekemiyosa gitsin yahudi kipası taksın akılsız başına.
insanların neden bu kadar ciddiye aldığını anlamadığım değişik bi tip... denk gelirse gülüyorum hepsi o...
Tıp çok gelişti. Bence kafasındaki fesi doktorlar çok rahatlıkla alabilir. Hem böylece beyne oksijen de gitmiş olur.
tayyibe yalakalıkta palyaçoluğa soyunan zat.
herhangi bir noktaya sürülecek bir torku banadası olmayan adam.
Kafası kendinden bile güzel olan ünlü televizyon şarlatanıdır.

Sahi şu uydurduğu Shakespeare’in adının "Şeyh Pir" olduğu palavrasına kendisi de inanıyor mu?

Bana kalırsa büyük ihtimalle inanıyor.
sevmeyenlerin küfürden, hakaraetten başka bir görüş sahibi olmadığı üstad.

sizi nasıl ciddiye alırız şunu bilin.

- alın bir kitabını baştan sona okuyun. deyin ki ; burası yanlış, yalan doğru değil veya yanıltıyor deyin. işte o zaman adam akıllı gelir konuşuruz.

yoksa adamın fesine şalvarına küfür eder durursunuz aptal insanlar. sizi kim ciddiye alır ki?

siz bizi almayın ciddiye isterseniz.. lokomotif bizde olm. mecburen alacaksınız yani. biz nasıl okuyorsak siz de okuyun . gelin tartışalım. çoluk çocukla uğraşacak vakit yok. işimiz çok bizim..
Ciddiye alan kesimin Şeyh pir rezaletinden sonra bile azalmaması, takipçilerinin kendisinden bile deli olduğunu kanıtlamaktadır.
ciddiye almadıkları adam hakkında 3200 entry giren yazarlar. he canım he.

özellikle yunan mezalimi, moskof mezalimi, sarıklı mücahitler kitabı ile yakın tarihe belgeler ile ışık tutmuş üstad kişisidir.

60 üzerinde kitabı vardır.

http://sebilyayinevi.com/
shakespeare degil seyh pir'dir. Ve gizli müslümandır diyerek sizofrenik dünyada zirve yapan ibretlik döl israfı
Kadir Mısıroğlu’nun Gerçek Yüzü Ortaya Çıktı! Dolandırıcı!

Atatürk’e hakaretleriyle bilinen Mısıroğlu’nun gençlik yıllarında, vatandaşlardan toplanan Hac paralarıyla kedine Bebek’ten ev aldığı iddia edildi.

Ortadoğu gazetesi yazarı Yücel Bulut, 1963 yılında, Türkiye’nin ilk Hac ve Umre Organizasyon şirketinin kurucularından Prof. Dr. Mehmet Müftüoğlu’nun Kadir Mısıroğlu ile ortak olduğunu, ancak şirketin başına bıraktığı Kadir Mısıroğlu’nun kasayı boşaltarak Bebek’ten ev aldığını iddia etti.
http://www.ihtargazetesi....ortaya-cikti-dolandirici/

Yani ne bekliyorsun ki bunlardan.Hep aynı bok 50 yıl öncede aynısıymış.Mehmet akif'e de küfür etmişti.Şerefsiz ya.Bunu dinleyenler hala var inanılmaz.
salt kin ve kısıtlı aklıyla bir şeyler geveleyip kinci potansiyelini tatmin eden bir tür fesli şebek.
Maraş dondurmacısı.
Şeyh pir olayından sonra buna hala tarihçi diyen varsa net gerizekalıdır.
kadir patlamışmısıroğlu.

saygılar sunuyorum azizim...
feto hainine 95 yılında bundan papaz bile olamaz diyen üstad. o zaman bunu dillendirmek bu camiada meseleydi. zaten kemalist aptalların dediğine hiç bakmıyorum. kucaklarına 500 tane devasa sorun yumağı verdi hala çıkaramıyor ibneler.

evet tolstoy da , prens charles ve şeyh pir de müslüman olabilir. çok mu şaşırtıcı. gidin endülüs sonrası bazı ispanyol yazarları da araştırın hatta çok iyi bildiklerinizi.

üstad. sonn osmanlı . vesselam..