bugün

Bir türlü alışamadığım kulaklık türüdür, en olmadık zamanda şarjı biter moral bozar.
pandemi döneminde artık bedenimin bir parçası oldu.
2 kol 2 bacak ve 2 de kulaklık şekli.
olmasaydı ne halt ederdim acaba.
özellikle hareletli konuşmayı seven insanlar için müthiş özgürlük.
hem konuş, hem çay koy hem wc ye git
camdan bak hatta yemek ye …
kim icat ettiyse babasının canına rahmet.
bu aletler nasıl duruyor lan kulağınızda. benim kablolular bile durmuyor hayret ediyorum vallahi. böyle bir şey kullanmam için koli bandıyla bir tur dönmem lazım kafamı.
Telefon ile konuşmak için olanlar ve müzik dinlemek için olanlar diye ikiye ayrılırlar.

Mikrofonu ağıza doğru yakın olmazsa düzgün konuşamazsınız. Onun için kabloluya devam. Ağzına doğru bir kürek görüntüsü hoş değil. Hem Bluetooth telefonun şarjından çok yiyor.
Bugun alacagim kulakliktir. Cok pahalidir.
çok pahalı olduğu için alamıyorum ama biri doğum günümde falan hediye ederse kabul ederim. 7 Ağustos
Valla bende bir adet jbl var. bunun için size verebilecegim tek tavsiye suan ki aklım olsa almazdım. Çünkü yazın inanılmaz terletiyor. Kışın işe harika. Şimdi mecbur yaz için kulakici alcaz.
Birkac sene icerisinde piyasada bulunan sony, philips, jbl, apple, beats, bose, marshall, urbanears ve sennheiser gibi bircok markanin cesitli kulakliklarini denedim ve kablolu bir kulaklik kadar kaliteli ses veren sennheiser pxc 550 ii oldu.
Kullanmayı tercih etmediğim kulaklıklardır. Niye ise eski tip kulaklıklar daha hoş geliyor.
çok işlevsel birşey kardeşim applein kablosuzu 1000₺ gibi bi fiyata almıştı. hem gerçekten kaliteli müzik, hemde istediğin gibi değiştirip, sesi ayarlıyabiliyorsun. sadece kulaklığa tık tık yapmak yeterli. diğer kardeşimde de huawei kablosuz var. o da güzel. bi abidede xiami kablosuz vardı. 3-4 saat gidiyor bana diyordu. ama yarım saat dinleyip dinlendiriyordu kulaklarını. otobüste, yürürken, evde. baya iyi yani. kablo bana hep derlemesi toplaması zor gelir. evdeki iki kabloluların da ömrü bitince bende xiaomi kablosuz alıcam.
Benim için hiç güzel bir icat değildir. millet bir kablosuz kulaklık furyasına kapıldı gidiyor. özellikle kablolu kulaklık kullananlara karşı yapılan algı operasyonlarına yenik düşen kesim bile koşa koşa kablosuz kulaklık almaya gitti. tamam iyi hoş güzel ama verdiği ses kablolu kulaklıkta olduğu gibi tatmin edemiyor maalesef. ve en korkunç kısmı bataryaları tabii ki. telefonlarımızın şarj yüzdesini takip ettiğimiz yetmiyor bir de bunlar çıktı başımıza acaba dolu mu günü kurtarır mı şarja mı koyayım diye derin düşüncelere sevk ediyor insanı. hele ani gelişen dışarı çıkma durumu olduğunda bu meretin şarjı hep boş olur yine kablolu kulaklığı yanınıza alır çıkarsınız. bir albenisi olduğunu düşünmüyorum. kablosuz bağlantı olması sebebiyle bu teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin ses teknolojisinde bir kaybı her zaman barındıracaktır.

yav başın ile cebin arasındaki mesafe kaç cm ya gözünü seveyim neyin konforunu kovalıyorsun anlamadım ki. ne meraklısınız her şeyi şarj etmeye bütün rutinimiz şarj yüzdesi takibiyle geçiyor. illa yeni bir teknoloji çıktığı zaman direkt kablosuz olarak gelmesi şart mı koy aynı teknolojiyi kablolu bir modeline de olsun bitsin. standart tüketici yeni bir teknoloji deneyimlemek için illa ki kablosuz bir kulaklığa mı geçmesi lazım?
Çare jabra elite 3. 899 liraya almıştım ilk çıktığı zaman. Hayvan gibi kulaklık. Her türlü tatmin eder.
teknoloji güzel ama bazen hayal ettiğimiz gibi olmuyor işte normal kulaklık ayarlaması daha kolay.
Ve müzik ya da hiçbirinin sesine açmıyorum.
Sadece yanlış kaldığımda ve bundan utanç duymamak için çoğunlukla.
Ama sesi açmanın ne utanç kaynağı olabilir.
Bilmiyorum alışkanlık olmuş normalde açarım ama yanlış kaldığım zaman.
Kablosuz kulaklık bu bakımdan yanımda durabilirdi en azından kabloları düğümlenir sorunu ortadan kalkar.
Uzun zamandır neden sesleri açmadığım bilmiyorum ama öyle işte.